Kopał w drzwi samochodu. Był zdziwiony reakcją strażników

Milanówek

W nocy z 28 na 29 czerwca młody mieszkaniec Milanówka kopał w jedno z zaparkowanych aut. Zapomniał najwyraźniej, że miasto jest objęte monitoringiem. Mężczyzna była zdziwiony szybką reakcją straży miejskiej.

Około godziny 23.05 dyżurny milanowskiej straży miejskiej otrzymał zgłoszenie od jednego z mieszkańców. Z jego informacji wynikało, że na ulicy Granicznej ktoś kopie w zaparkowane auto. Dyżurny na miejsce wysłał patrol straży miejskiej, a operatorowi monitoringu zlecił obserwowanie sprawcy.

Po sprawdzeniu nagrań szybko udało się namierzyć sprawcę wybryku. Mężczyznę zatrzymano w pobliżu skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Herberta. Młody mieszkaniec Milanówka był zaskoczony obecnością funkcjonariuszy straży miejskiej i nie stawiał oporu w trakcie zatrzymania.

Strażnicy zawiadomili policję oraz właściciela auta. — Dowody przedstawione i zabezpieczone w toku czynności spowodowały, że sprawca na miejscu przyznał się do winy – zaznaczają milanowscy strażnicy.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kopał w drzwi samochodu. Był zdziwiony reakcją strażników”

 1. Sąsiad pisze:

  Przecież mama zawsze na wszystko pozwalała….

 2. szop pisze:

  I co się dziwić , burmistrz Milanówka nic nie potrafi załatwić chociażby sprawy nielegalnej wycinki drzew a raczej ich niszczenia za pomocą koparki i spychacza przy ulicy Magnolii . Podległa mu straż miejska i wydział ochrony środowiska nic nie robią w tej sprawie

  • Milano pisze:

   A co ma piernik do wiatraka?
   Lepiej się zastanowić co autor informacji miał na myśli?
   Fajnie byłoby też dowiedzieć się ile jest takich huligannskuch wybryków na terenie Milanówka, jaka jest za to kara, co spowodowało że doszło do takiego incydentu itp.
   Fajnie że o tym napisali ale po co?
   PS
   do redakcji – znacie Państwo zasadę dziennikarską 5W?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły