Konkurs na dyrektora przedszkola w Pruszkowie

Region

Urząd Miasta Pruszkowa rozpisał konkurs na dyrektora przedszkola miejskiego nr 12 przy ul. Andrzeja. Decyzja zapadnie 1 lipca.

– 31 sierpnia pani Sabinie Michta kończy się termin powierzenia na stanowisko dyrektora. Przepisy zobowiązują nas do ogłoszenia konkursu – wyjaśniła nam Zofia Wasiota, naczelnik Wydziału Edukacji. Dodała, że umowa zawsze podpisywana jest na pięć lat.

Do konkursu można zgłaszać się do 23 czerwca. Przystąpić do niego może również dotychczasowa dyrektor. – Z pracy pani Michta jestem zadowolona. Przedszkole prowadzi wiele zajęć dodatkowych, placówka jest też obecnie remontowana – zaznaczyła Wasiota.

Urząd miasta wraz z ogłoszeniem konkursu zawarł wymagania niezbędne do pracy na stanowisku dyrektora przedszkola. Szczegóły są na stronie pruszkow.pl, która chwilowo nie działa.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.