Koniec remontu na linii średnicowej

Kolej

Zakończył się remont na warszawskiej linii średnicowej. Zatem na odcinku Warszawa – Skierniewice pociągi będą kursowały zgodnie ze stałym rozkładem jazdy.

W związku z remontem średnicy podmiejskiej Koleje Mazowieckie zmieniły rozkład jazdy, który miał obowiązywać od 6 do 18 listopada. Dodatkowo wprowadzono także honorowanie biletów. Pasażerowie musieli zmagać się jak zwykle z wieloma utrudnieniami, które dotyczyły pociągów KM i SKM. Na szczęście, zakończyły się prace na linii średnicowej.

Co to oznacza dla pasażerów? – Wykonawca zakończył swoje prace co oznacza, że rozkład jazdy na linii Warszawa – Skierniewice wróci do kształtu sprzed remontu średnicy – mówi Jolanta Maliszewska z biura prasowego Kolei Mazowieckich.

„Nowy” rozkład będzie funkcjonował od 18 listopada do 12 grudnia. Można zapoznać się z nim tutaj.

W dniach od 6 do 18 listopada pomiędzy Warszawą Wschodnią a Warszawą Zachodnią przeprowadzano wymianę szyn i zużytych elementów toru. Prace prowadzone były przez całą dobę co umożliwiło zakończenie ich w dość krótkim czasie.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.