Koniec prac coraz bliżej

Region

Ważna informacja dla mieszkańców pasma pruszkowskiego. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji kończy prace związane z montażem punktów opomiarowania.

Dwudniowe prace związane z montażem na magistrali wodociągowej punktów opomiarowania sieci dobiegają końca. Wiele wskazuje na to, że obędzie się bez problemów. Ostatnie kroki przed przywróceniem dostaw wody przebiegają bez utrudnień i problemów. Około godziny 15.30 zakończyły się prace związane z montażem przepływomierza oraz dokręceniem wszystkich śrub mocujących. Nawadnianie i próby szczelności zakończyły się powodzeniem .

MPWiK informuje, że o godz. 17.45 ruszyło płukanie magistrali. Mieszkańcy warszawskich dzielnic Włochy i Ursus mogą to odczuć jako powrót normalnego zasilania w wodę.

Wodociągowcy podkreślają, że przywrócenie dostaw wody planowane jest około godz. 20-21.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Koniec prac coraz bliżej”

 1. Grabarz pisze:

  Według badań tylko 25% Polaków myje ręce po wyjściu z toalety. Jedna ósma rodaków nie myje rąk przed jedzeniem. Gorąco rekomenduję lekturę artykułów traktujących o damskich toaletach w warszawskich biurowcach, a także o marnotrawstwie wody w polskich domach. O wirusowym zapaleniu wątroby typu A już nawet nie wspomnę. Naprawdę tak bardzo obeszły nas przerwy w dostawie wody?

 2. Nie leci pisze:

  Radom. Tez nic nie leci. Sorry air port bliżej południa ale ale nienleci

 3. Anonim pisze:

  Hel, 22.05 woda leci, ciepła zimna do wyboru.

 4. woziwoda pisze:

  Gratulacje. Dwa dni posuchy bo dranie niedouczone wodomierz potrzebują zamontować???? Tyle lat go nie było i git. Gdyby teraz poczekali z montażem na awarię to pewnie wiele czasu by nie stracili a dwie pieczenie upiekli. Ale gdzie tam. A ja się pytam: gdzie jest rzecznik praw obywatelskich? To jest wykorzystanie pozycji monopolisty. ” A nam biednym zewsząd nędza…”.

 5. Wilku starszy pisze:

  Wlaczcie swoje srajfony to wam poleci. Co za problemy wy macie ludziny, remont magistrali raz na jakiś czas utrasta do rangi klęski…

 6. weteran pisze:

  Godz 19 30 Piastów dalej sucho . Kiedy wreszcie poleci ?

 7. Kpt Nemo pisze:

  Godz 19.11 Pruszków ani kropelki wody z kranu.

  • Xiao7 pisze:

   Nie wiem w którym miejscu Pruszkowa oraz na którym piętrze mieszkasz. W centrum cały dzień woda była o obniżonym ciśnieniu i miała problemy z dotarciem do 3 pietra. Na osiedlu Staszica woda też była i bez problemu dolatywała do 9 piętra, wprawdzie leciała bardzo słabo ale bez problemu dało się uzbierać 2 litry w ciągu 3 minut.

 8. Weteran pisze:

  Godz. 18 30 w Piastowie całkowita posucha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły