Konferencja Nasze Ciepło

Region

Urząd Miejski w Pruszkowie zaprasza na konferencję poświęconą kampanii informacyjno – edukacyjnej „Nasze Ciepło”, która odbędzie się dzisiaj o godzinie 13.00 w Miejskim Ośrodku Kultury Kamyk przy ul. Miry Zimińskiej – Sygietyńskiej 5 w Pruszkowie. Spotkanie ma na celu przybliżyć lokalnej ludności m.in. korzyści płynące z wykorzystania ogrzewania sieciowego.

Kampania została zorganizowana specjalnie dla mieszkańców Pruszkowa, Piastowa i Komorowa. Wszyscy zainteresowani będą mogli poznać sposoby racjonalnego zarządzania ciepłem oraz uzyskać informację, jak zmiana codziennych przyzwyczajeń pozwala na obniżenie rachunków.

W programie zaplanowano również: prezentację założeń kampanii, omówienie zalet ciepła sieciowego, z punktu widzenia administratora budynku, prezentację, programu edukacyjnego „Akademia Ciepła”, skierowanego do klas IV – VI szkół podstawowych w Piastowie, Pruszkowie, i gminie Michałowice i prezentację sondy ulicznej, która miała na celu zbadanie wiedzy lokalnej ludności na temat ogrzewania sieciowego.

Kampania jest zorganizowana przez Vattenfall Heat Poland S.A. pod patronatem Urzędu Miejskiego w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.