Kolizja w Nowej Wsi

Nowa Wieś / Pruszków

Uwaga kierowcy. W powiecie pruszkowskim doszło do zderzenia samochodu... z ogrodzeniem jednostki wojskowej. Kierowcy nic się nie stało.

Informację na temat kolizji otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. Więcej szczegółów na ten temat udzieliła kom. Karolina Kańka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie – We wtorek 30 marca około godz. 13.00 doszło do kolizji. Pojazd marki Seat poruszał się trasą 719 w kierunku Grodziska Mazowieckiego. Samochód na łuku drogi wypadł i uderzył w ogrodzenie jednostki wojskowej – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Kierujący był trzeźwy. Mężczyźnie nic się nie stało – dodaje.

Ruch odbywa się wahadłowo.

Jeden pas w kierunku Grodziska Mazowieckiego jest zablokowany.

Straż kieruje ruchem drogowym.

Utrudnienia potrwają do czasu wyciągnięcia pojazdu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kolizja w Nowej Wsi”

  1. Olo pisze:

    Samochód nie „wypadł” tylko zjechał z drogi do rowu. Na InteriI to norma, czyli „chiński polski” z tłumacza googla. Ale WPR24 to nie Interia…

  2. sierżant@z milicji pisze:

    Bzdury jakieś to ogrodzenie JW uderzyło w samochód (syndrom Durczoka)

  3. . pisze:

    Kulturalne naprawili podróżujący ww seatem ogrodzenie po tej kolizji i to się ceni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły