Kolizja na Wojska Polskiego

Pruszków

Około godz. 14.00 na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego i ul. Przyszłości doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pierwsze informacje i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od czytelnika. Sytuacja wyglądała poważnie, ale na szczęście nikt nie ucierpiał. – Doszło do kolizji dwóch pojazdów. Kierujący ciężarówką wykonywał manewr skrętu z lewo w ul. Przyszłości. Najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka samochodowi osobowemu. Obaj kierowcy trzeźwi. Policjanci rozliczą to zdarzenie mandatowo. Utrudnienia w tym miejscu wkrótce powinny się zakończyć – mówi nam mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 18

18 odpowiedzi na “Kolizja na Wojska Polskiego”

 1. Mm pisze:

  Następnego dnia duzy tir zrobil mi dokladnie ten sam manewr. Skrecal w dzialkowa j jechałem lewym i zdazylem przeskoczyć na prawy kończący. Oszolom caly moj lewy pas zajal

 2. guzik pisze:

  Skrzyżowanie widmo. W Pruszkowie nie ma skrzyżowania al Wojska Polskiego z ul Przyszłości.Jest co najwyżej z ul Działkową

 3. Gajowy Bul pisze:

  Wystarczy jeździć przepisowo.

  • Kierowca pisze:

   Nie wystarczy bo fakt że ty jeździsz przepisowo (i załóżmy nawet ze nie przekraczasz prędkości) nic ci nie pomoże gdy jadący o 20 km/h wolniej niż dozwolona prędkość Janusz albo inny Belzebub zdecyduje się wymusić na tobie pierwszeństwo (bo on jeździ powoli i bezpiecznie więc jego zdaniem można.).

 4. none pisze:

  Znowu skręt w lewo na Wojska Polskiego. Standardowa sytuacja.

 5. lulu pisze:

  Kolejne felerne skrzyżowanie w Pruszkowie . Czy ktoś się zastanowił jaka super widoczność jest przy wyjeździe z Działkowej do Wojska Polskiego , jakieś mizerne lustro pokazuje czy jedzie coś na Przyszłości. Sam wyjazd od Przyszłości do Woj Polskiego ciasny na diabli . Czy ktoś kto to projektował to robił jakieś próby na różnych samochodach. Genialne miejsce dla samobójców

  • Kierowca pisze:

   Nie ma widoczności nie jedziesz – proste. Ale jak się zamiast jechać szybko i z głową jeździ powoli to pewnie takie głupie pomysły przychodzą do głowy żeby oszczędzić sobie czas wymuszając pierwszeństwo.

   • Dre pisze:

    Jak za kilka lat rodzice kupią ci auto na 18-tkę, to wtedy będziesz się wymądrzał. Na razie możesz jeździć szybko hulajnogą.

    • Kierowca pisze:

     Sam sobie kupiłem auto – nowe, a nie 10 letniego grata któremu nie można ufać na zakrętach. Chyba masz jakiś problem z tym że można nie być podczlowiekiem i umieć jeździć szybko i bezpiecznie? To ci pewiem tyle, twój brak skilla nie jest moim problemem ale nie wsiadaj za kółko bo kiedyś zabijesz kogoś lepszego od ciebie jakimś głupim wymuszenie pierszenstwa czy złą zmianą pasa.

    • Kierowca pisze:

     Rozumiem że ty uważasz że jak nie ma widoczności to trzeba jechać zamiast poczekać ,skoro tak mnie komentujesz?
     W takim razie nie dziwię się że tam są wypadki i że takie proste skrzyżowanie sprawia wam problem skoro tak bezmyślnie jeździcie.

 6. Kierowca pisze:

  Jak zwykle zamiast szybko i bez wypadków to jeździcie powoli i z wypadkami… ze tez stać was i macie czas na te wszystkie wypadki… ja tam wolę mieć tańsze ubezpieczenie, nie płacić za zbędne naprawy i odkładać sobie na nowy samochód prosto z salonu jeszcze lepszy od tego który mam teraz.

  • Belzebub pisze:

   Pogorszyło ci się. Powiedz psychiatrze by przepisał ci silniejsze leki bo te które bierzesz nie działaja

   • Kierowca pisze:

    A co nie umiesz jeździć i cie zabolał mój komentarz?

    • z pisze:

     On ci dobrze radzi. Zmień leki lub lekarza.

     • Kierowca pisze:

      Po co? Żebym tak jak wy zaczął jeździć wolno i powodować kolizje o których tu potem piszą?
      Dla ciebie może to fajna rozrywka ale ja nie jestem homoseksualistą i nie bawi mnie to co ciebie.

    • Belzebub pisze:

     Z Ciebie taki kierowca jak z mysiej p………worek na mąkę

     • Kierowca pisze:

      Gratulacje rozpoznajesz styl jazdy po komentarzach. Twoja matka musi być dumna bo lekarze pewnie mówili że nic z ciebie nie będzie.
      Fakt jest taki że jeżdżę szybciej od ciebie i jeżeli kiedyś się zderzymy to może moja będzie za wysoka prędkość ale wina będzie twoja bo pewnie znowu popełnisz jakiś nieistotny z twojego punktu widzenia błąd typu wymuszenie pierszenstwa i spowodujesz kolizje albo wypadek. Który to już będzie w twojej karierze?

     • Kierowca pisze:

      Ej na jakiej wsi używa się tego powiedzonka? Merytorycznie to ty mocny nie jesteś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły