Kolizja na Al. Jerozolimskich. Jeden pas zablokowany

Region

Kilkanaście minut po godz. 11.00 na Al. Jerozolimskich doszło do kolizji. Jeden pas w kierunku Pruszkowa jest zablokowany.

Zgłoszenie otrzymaliśmy od naszego czytelnika. – Przed Piastowem w stronę Pruszkowa na wysokości Villi Estera bardzo poważny wypadek. Duże utrudnienie w ruchu – napisał Stanisław.

Informacje o zdarzeniu potwierdza policja. – Około godziny 11.20 na Al. Jerozolimskich zderzyły się dwa samochody. Najprawdopodobniej kierująca fiatem wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się ze skodą. Na szczęście nikomu nic się nie stało – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Na miejscu jest straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami. Zablokowany jest lewy pas na jezdni w kierunku Pruszkowa.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Kolizja na Al. Jerozolimskich. Jeden pas zablokowany”

 1. toyota pisze:

  a z przeciwka barany hamują oglądać

 2. X pisze:

  Wymusiła pierwszeństwo… zamiast jechać 100 na godzinę gdy tylko się da a 0 na godzinę gdy trzeba. To matoly jadą tam 50 – 60 a potem odzyskują ten czas wymuszając pierwszeństwa i powodując wypadki.

  • andrzej 58 pisze:

   A ty miszczu ile tam jeżdzisz. Pewnie tyle ile fabryka dała. Do czasu. Twój słup lub drzewo jest od dawna na miejscu.

   • X pisze:

    Predzej niż na drzewo, które obserwując z ostatnich wypadków są domeną i życiowym celem młodych kobiet, trafie na lamusa twojego pokroju który najpierw jedzie 40 przy ograniczeniu prędkości do 50 a potem ignoruje znak stopu albo ustąp pierwszeństwa. Już nie raz musiałem przez takich zwalniać lub hamować i nie ma dla was znaczenia czy jadę 40 ponad limit czy 30 poniżej. Jak nie wymuszą pierwszeństwa i nie spowoduja powaznego zagrożenia to się chyba zesrają w tym samochodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły