Kolejny punkt szczepień w Piastowie

Piastów

To już kolejny punkt szczepień w regionie. Zlokalizowany został w nowym budynku filii przychodni Piastun, która będzie również nim zarządzać.

Punkt Szczepień Powszechnych został otwarty już 10 czerwca. Znajduje się w nowo wybudowanej filii przychodni Piastun przy ul. ks. I Skorupki 16A w Piastowie. Punkt już od dłuższego czasu był gotowy na pełnienie swojej funkcji. Dzięki dostawie szczepionek, mógł rozpocząć swoją działalność. Pierwsi pacjenci zostali zaszczepieni już 10 czerwca o godz. 13.00. Szczepienia są również dostępne dla najmłodszych osób w wieku 12-15 lat, które są zarejestrowane w systemie. Wszelkie dodatkowe informacje oraz rejestracja dostępne są pod numerem telefonu 503-903-211.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kolejny punkt szczepień w Piastowie”

  1. kik pisze:

    Kiedy w przychodni na Reja zacznie obowiązywać prawo? Zapisy tylko z zgłoszenia telefonicznego, a jaka podstawa prawna zapytałem, pani recepcjonistka nie wie, a kontakt z kierownikiem tylko telefoniczny,.. https://www.gov.pl/web/rpp/siedem-zasad-postepowania-przy-rejestracji-w-placowce-medycznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły