Kolejny konkurs! Do rozdania bilety

Konkurs

W marcu w Pruszkowie wystąpi kabaret Paranienormalni. Wejściówki na to wydarzenie można wygrać w konkursie.

„Wyjazd integracyjny”, „Bokser”, „Casting do Radia” oraz znana i przez wszystkich „Mariolka” – to jedne z najbardziej charakterystycznych skeczy kabaretu Paranienormalni. Grupę, która powstała w 2004 r. w Jeleniej Górze, tworzy czterech artystów: Robert Motyka – najsilniejszy człowiek w kabarecie, który jednak nie był w wojsku, Igor Kwiatkowski – nazywany również Panem Mariolką, Rafał Kadłucki – człowiek zagadka, z wyboru leń oraz Michał Paszczyk – aktor, reżyser i miłośnik majonezu.

Kabaret Paranienormalni niebawem odwiedzi Pruszków. 19 marca o godz. 16.00  artyści pojawią się w Hali Znicz w Pruszkowie z nowym programem „Pierwiastek z trzech”. – To program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii – zachęcają organizatorzy.

Bilety w cenie 65–90 zł do kupienia na stronach: biletynakabarety.pl oraz kabaretowebilety.pl.

Organizator wydarzenia IDEA ART na swoim fanpage’u na Facebooku organizuje konkurs. Co trzeba zrobić by wygrać bilety? Wskazórki znajdziecie pod postem konkursowym.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.