Kolejni zatrzymani poszukiwani

Grodzisk Maz.

Dwóch poszukiwanych mężczyzn zostało zatrzymanych. Jeden wpadł podczas zakupów, drugi – w pracy.

Podczas służby, 12 października, dzielnicowy z komisariatu w Milanówku ustalił, że w jednym ze sklepów może przebywać poszukiwany mężczyzna. Prokuratura wydała zarządzenie w sprawie ustalenia miejsca pobytu 37-latka. Po odnalezieniu poszukiwanego, funkcjonariusz wręczył mu wezwanie do prokuratury.

Drugi zatrzymany to 53-latek, wobec którego sąd wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia do aresztu śledczego. O szczegółach informuje asp. sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy – Kilka dni temu dzielnicowi z grodziskiej komendy uzyskali informację o miejscu, gdzie może przebywać i pracować inna poszukiwana osoba. Natychmiast pojechali sprawdzić te podejrzenia. Pod ustalonym adresem rzeczywiście zastali 53-latka. Trafił on do jednostki penitencjarnej, w której odbędzie karę 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kolejni zatrzymani poszukiwani”

  1. Jonson pisze:

    A byli zaszczepieni?

  2. Errs pisze:

    No sukces niebywały jeden na zakupach drugi w robocie dobrze że nie siedzieli w domach bo mógłby być problem.

  3. robot pisze:

    Karą powinna być przymusowa ciężka praca a nie wczasy za nasze pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły