Kolejne serce na nakrętki w Nadarzynie

Nadarzyn

Mieszkańcy gminy Nadarzyn chętnie zbierają nakrętki do specjalnych serc. Na terenie gminy właśnie pojawiła się kolejna taka instalacja. Tym razem w Młochowie.

Pierwsze serca do zbierania nakrętek w Nadarzynie pojawiły się dwa lata temu. Instalacje ustawiono przy pl. Poniatowskiego oraz na terenie Nadarzyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Praktycznie od razu przypadły do gustu mieszkańców, którzy szybko wypełnili je nakrętkami. Niedawno nowe serce pojawiło się Ruścu.

Sama akcja zbierania nakrętek jest jedną z popularnych form niesienia pomocy innym. Nakrętki zbiera się po to, by pokryć koszty związane z pomocą potrzebującym. Cele są różne – zakup wózka inwalidzkiego, sfinansowanie leczenia itp

Czwarte serce na terenie gminy Nadarzyn pojawiło się w Młochowie przy remizie OSP. Zawnioskowali o nie sami mieszkańcy. – Przypomnę, że uzyskane za nakrętki pieniądze przeznaczone są na leczenie dwóch młodych mieszkańców Naszej Gminy. Wszystkim „wkręconym” serdecznie dziękuję i dorzucam swoją „zakręconą” torbę. I niech moc będzie z Wami! – wyjaśnia Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.