Kolejne podejście do budowy budynku socjalnego

Michałowice

Gmina Michałowice po raz kolejny szuka firmy, która zajmie się budową domu socjalnego w Komorowie. W poprzednich przetargach nie udało się znaleźć wykonawcy prac.

Poszukiwania wykonawcy robót budowlanych trwają już od kilku lat. Rozpoczęły się jeszcze w trakcie trwania ubiegłej kadencji samorządowej. Niestety żaden z przetargów nie przyniósł efektów. W tym roku gmina również ogłosiła kilka przetargów. Niestety te również zakończyły się niepowodzeniem.

Jednak władze gminy Michałowice nie poddają się. Przetarg został ogłoszony ponownie. Przypomnijmy przy ul. Sieradzkiej w Komorowie ma powstać budynek socjalny. W budynku znajdą się cztery mieszkania, których metraż nie przekroczy 40 m kw. W każdym z nich znajdzie się pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni 22 mkw. Przedpokój i łazienka będą miały po 4 mkw, a sypialnia będzie miała 9 mkw. Mieszkania zostaną wykończone w standardzie „pod klucz”.

Jeśli uda się wybrać wykonawcę, to budynek ma powstać w ciągu 8 miesięcy od momentu podpisania umowy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Kolejne podejście do budowy budynku socjalnego”

  1. 🦊=🐷 pisze:

    Socjalne w Komorowie bzdura chyba że dla dzieci prominetow dzielnicy to rozumiem to ok 🤔

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły