Kolejne nowości na Stawach Walczewskiego

Grodzisk Maz.

Władze Grodziska Mazowieckiego regularnie upiększają i doposażają Stawy Walczewskiego. Niedawno do użytku został oddany nowy plac zabaw, a już trwają przygotowania do kolejnej inwestycji na tym terenie.

Grodziskie Stawy Walczewskiego to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku w regionie. I nie ma się co dziwić. Atrakcji tu nie brakuje, na mieszkańców czekają tu boiska sportowe, street workout, wypożyczalnia sprzętu wodnego, kąpielisko. W ostatnim czasie do użytku został oddany również plac zabaw, który od razu zyskał popularność wśród maluchów. Na terenie okalającym stawy nie brakuje również miejsc do wypoczynku takich jak miejsca do grillowania wraz z altankami.

Ale to jeszcze nie koniec! Jeszcze w tym roku na terenie Stawów Walczewskiego pojawi się nowe wyposażenie. Zgodnie z zapisami przetargu wokół boisk do piłki plażowej pojawi się drewniana nawierzchnia. Na terenie stawów pojawią się trzy komplety domków na palach wraz z wiszącymi pomostami pomiędzy nimi. Na terenie stawów pojawią się nowe altanki, stanowisko do opłukiwania nóg oraz nowa wiata na odpady. Nie zabraknie również elementów małej architektury, czyli nowych ławek, siedzisk, stojaków rowerowych, hamaków, pergoli, budek lęgowych czy koszy na śmieci.

Wybrany w przetargu wykonawca na doposażenie Stawów Walczewskiego w nowe elementy będzie miał czas do 15 października.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Kolejne nowości na Stawach Walczewskiego”

  1. andrzej pisze:

    Grodzisk Maz. bez tych stawów to jak Warszawa bez Pałacu Kultury i Nauki. Temat dyżurny.

  2. NIE DA SIĘ pisze:

    a w Pruszkowie jak zwykle. Sprawę znamy , monitorujemy , bacznie się przyglądamy.Albo : żadnych sygnałów nie otrzymaliśmy od mieszkańców.

  3. Mieszkaniec pisze:

    Prawie jak na Pruszkowskich Glinach. Pruszkowie to nawet nie ma komu skosić trawy a co mówić aby dostosowali Park Mazowsze do współczesnych standardów…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły