Kolejna „Zdrowa niedziela” w Pruszkowie

Pruszków

W niedzielę, 20 października, w Pruszkowie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Zdrowa niedziela”. Będzie to okazja, aby przebadać się i skorzystać z porady lekarzy specjalistów.

„Zdrowa niedziela” to akcja, której celem jest zachęcanie mieszkańców powiatu pruszkowskiego do zadbania o siebie i wykonania badań profilaktycznych. Mieszkańcy będą mieli okazję zasięgnąć porady u specjalistów z zakresu rehabilitacji i dietetyki. Pojawi się również możliwość wykonania bezpłatnych badań: EKG, spirometrii oraz pomiaru cukru i ciśnienia tętniczego.

Dla osób, które chciałyby nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, zorganizowane zostaną zajęcia praktyczne. Pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Pruszkowa udzielą wskazówek w zakresie profilaktyki raka piersi, uzależnień oraz boreliozy.

„Zdrowa niedziela” odbędzie się 20 października w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie przy ul. Drzymały 19/21 w godz. 9.00-13.00. Wszystkie konsultacje i badania są bezpłatne.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Kolejna „Zdrowa niedziela” w Pruszkowie”

 1. aaaaa pisze:

  Takie badania można zrobić w każdej przychodni EKG czy badanie ciśnienia bez skierowania śmiechu warte może warto zapewnić specjalistów do których czeka się miesiącami

 2. lolomii1 pisze:

  Tuż obok jest Kamiński „SPONSOROWANY” ! To komedia jakaś ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? WIECIE ŻE TO CZŁOWK Z PO-KO ?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły