Kolejna gmina szykuje lodowisko

Grodzisk Maz.

Po Brwinowie kolejnym miastem, które szykuje się już do sezonu zimowego, jest Grodzisk Mazowiecki. Rozpisano właśnie przetarg na dostawę, montaż i obsługę lodowiska przy ul. Sportowej.

Lodowiska to stała pozycja w zimowym „repertuarze” większości gmin naszego regionu. Cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodszych i starszych, szczególnie w weekendy i dni wolne nie brakuje chętnych do pośmigania na łyżwach. Ślizgawki nie mogło więc zabraknąć w Grodzisku Mazowieckim także i w tym roku.

Zgodnie z planem ma ona zacząć działać najpóźniej 3 grudnia i będzie czynna do połowy marca przyszłego roku. Wybrana w przetargu firma będzie odpowiedzialna za dostarczenie niezbędnych elementów, montaż i bieżącą obsługę lodowiska. Tafla będzie miała wymiary 20×40 m. Dla najmłodszych i początkujących łyżwiarzy zapewniony zostanie odpowiedni sprzęt do nauki. Na miejscu będzie też można wypożyczyć łyżwy w pełnej rozmiarówce lub naostrzyć i wysuszyć własne. Do tego ławki, szatnie, maty, czyli pełne zaplecze.

Do obowiązków wykonawcy należeć będzie też organizacja sześciu ogólnodostępnych imprez na grodziskiej ślizgawce.

Na oferty od firm urząd czeka do 4 listopada.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kolejna gmina szykuje lodowisko”

  1. Tomek pisze:

    Sochaczew szykuje super lodowisko !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły