Kolejna doba poszukiwań Dawida

Region

Policja rano wznowiła poszukiwania pięcioletniego Dawida Żukowskiego. Funkcjonariusze przeszukują obszar od miejsca znalezienia samochodu ojca do miejsca, w którym zginął. Sprawdzany jest również rejon autostrady A2.

Dawid Żukowski zaginął w środę. Z domu w Grodzisku Mazowieckim wyszedł wraz z ojcem około godziny 17.00. Przed 21.00 ojciec pięciolatka popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Do dziś nie wiadomo co dzieje się z chłopcem. Policjanci z Grodziska Mazowieckiego, Komendy Głównej i garnizonu stołecznego wspierani przez wojsko obrony terytorialnej, ochotniczą straż pożarną i ludzi szukają chłopca.

Obecnie policjanci kontrolują rejon autostrady A2 oraz obszar od miejsca, w którym znaleziono auto do torowiska, gdzie zginął mężczyzna. Policja prosi kierowców, którzy poruszali się w środę w godzinach 17.00 – 21.00 na trasie miedzy Grodziskiem Mazowieckim a osiedlem Okęcie w warszawskiej dzielnicy Włochy.

Sprawą śmierci ojca 5-letniego Dawida zajęła się prokuratura. Śledztwo ma również wyjaśnić jaki jest los pięcioletniego Dawida, co się z nim dzieje i gdzie może przebywać.

Dawid Żukowski był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. Ma 100-110 cm wzrostu, blond włosy zaczesane na prawą stronę, na środku prawego policzka ma pieprzyk. — Zwracamy się do wszystkich o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują od Państwa policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112 – apelują policjanci.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Kolejna doba poszukiwań Dawida”

 1. Anonim pisze:

  Martwi mnie ta sytuacja. Czy tylko z filmów można ustalić, gdzie logował się czyjś telefon? O ile na 100 procent został potwierdzony fakt, że dziecko było ok.17tej u dziadków(?)ojciec zabrał i udał się do miejsca, gdzie przecież telefon się logował. a pózniej wrócił i popełnił samobójstwo. Moim zdaniem należy szukać tam, dokąd dojechał ojciec.mając pewność, że rzeczywiście dziecko zostało przez niego zabrane.Gdzie monitoring?

 2. Czytelniczka pisze:

  Oby chłopiec się odnalazł, może wywieźli dziecko do kogoś kto opiekę mu zapewnia.

 3. Jan Groszek pisze:

  a może ktoś mu popełnił samobójstwo i zabrał chłopca?

  • Wilku starszy pisze:

   Aleś ty mundry barani łbie! Rób se dalej jaja z ludzkiej tragedii. Ludzki śmieć…

   • Wilku Starszy pisze:

    Panie podszyw, siedz cicho i nie obrazaj innych ludzi.

    Redakcjo, czemu puszczacie komentarze ludzi, ktorzy juz na pierwszy rzut oka nie sa mna? Zeby hajs z wyswietlen reklam sie zgadzal? Przypomniec wam co obiecywaliscie odnosnie moderowania, gdy przywracaliscie system anonimowych komentarzy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły