Kobieta zaczęła rodzić w samochodzie. Utrudnienia na Wojska Polskiego

Pruszków

Niecodzienna sytuacja na jednym z głównych skrzyżowań w Pruszkowie. Około godz. 18.00 w al. Wojska Polskiego na wysokości marketu Lidl samochód osobowy zablokował jeden pas ruchu. Była w nim kobieta, która zaczęła rodzić.

O tym nietypowym zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy śląc wiadomości i zdjęcia na naszą facebookową skrzynkę. Obecność straży pożarnej i pogotowia wskazywała na początku na wypadek, okazuje się jednak, że przyczyna jest zupełnie inna. – Nie doszło tam ani do wypadku ani do kolizji. Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 18.00. Na skrzyżowaniu zatrzymał się samochód osobowy z kobietą, która zaczęła rodzić. Pomocy udzieliło jej pogotowie ratunkowe, kobieta została zabrana do szpitala. Przez około 20 minut zablokowany był jeden pas Wojska Polskiego w kierunku Warszawy. Teraz ruch został już udrożniony  – mów nam. podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Kobieta zaczęła rodzić w samochodzie. Utrudnienia na Wojska Polskiego”

 1. iwa pisze:

  Nie ma mięsa bez kości, a człowieka bez złości.

 2. Kkk pisze:

  Ja urodzilam w 5min i nie zawsze to trwa kilka godzin

 3. Lena pisze:

  Akcja porodowa rozpoczyna się od pierwszego etapu w którym chwytają silne bóle i jest to więc oczywiste że kobieta samodzielnie do szpitala by nie dojechała. Cała akcja porodu może trwać od kilku godzin po kilkanaście w zupełności jak wypchniecie dziecka po przez skurcze macicy w naturalny sposób może odbywa się od kilku minut po chociażby godzinę. Szanowne Panie każdy poród jest nie oszacowany czasowo. Każda z nas jest inna, i rodzi własne dzieci więc co się dziwić? Jedna pani urodzi szybciej u innej po 18nastu godzinach lekarze wykonają cięcie cesarskie. Czy jest to temat do dyskusji źle sformułowanej gazety?

 4. XD pisze:

  Do Renee a ja mam dwóch synów i każdego z nich rodziłam 15 min.

 5. Renee pisze:

  Jak można zacząć rodzić w jednej sekundzie.To trwa.Jestem mama 3 dzieci i żadnego z nich nie urodziłam w 15 min.Matka panikara,ot co!

  • As pisze:

   No pewnie jaka znieczulica…

  • Anonim pisze:

   Ja rodziłam 3 razy droga pani i wszystkie moje porody trwały nie dłużej niż 30 min wiec nie każda kobieta meczy się jak pani i szybkie porody są realne

  • Mmm pisze:

   Też mam dwoje dzieci i jedno i drugie urodziłam w niecałe 15 min. Każdy organizm jest inny moja droga…

  • żal pisze:

   Dziwna Pani jest, polecam wrócić do szkoły albo się nie odzywać 🙂

 6. No nic. pisze:

  Pewnie pomyślała o szalejącej drożyźnie przejeżdżając koło Lidla. No nic. W Lidlu wyda więcej, a tylko część z tego trafi do niej w postaci 500+. Resztę zgarną urzędnicy PiS, ponieważ im szczególnie wszystko się należy.

  • Jakub Woyewócki pisze:

   Cóż, PO zabierało wszystko

 7. Leoś pisze:

  Talony do lidla powinna dostać

 8. kk pisze:

  Wszystkiego najlepszego dla dziecka i mamy:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły