Kładka w Grodzisku do zamknięcia

Grodzisk Maz.

Ważna informacja dla podróżnych. Od 10 września kładka nad torami PKP zostanie zamknięta. Wszystko ze względu na remont.

Kładka nad torami PKP w Grodzisku Mazowieckim nie jest w najlepszym stanie. Sfatygowane schody, nierówna nawierzchnia to tylko niektóre elementy na które narzekają mieszkańcy. Po kilku latach oczekiwania kolejarze zdecydowali się na remont obiektu.

Prace ruszą 10 września. Od tego dnia kładka zostanie zamknięta. Na jak długo? Remont ma potrwać do grudnia. W czasie robót mieszkańcy będą mogli korzystać jedynie z tunelu pod torami PKP.

To jednak nie wszystko. Po zakończeniu remontu kolejarze przekażą obiekt władzom Grodziska. Docelowo to gmina będzie odpowiadać, za kładkę i jej stan. Włodarze zaznaczają, że po remoncie chcieliby dobudować do kładki szyby windowe, które ułatwiłyby poruszanie się osobom niepełnosprawnym oraz rodzicom z wózkami.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Kładka w Grodzisku do zamknięcia”

  1. Marian pisze:

    Windy? Jak lamusy nie potrafią ogarnąć tych, które są przy tunelu. Pod wzgledem zarządzana Grodzisk to wiocha

  2. GogaMi pisze:

    Jeśli zrobią windy to ok ale jeśli nie to w zasadzie wind nie ma. Obecne nie nadają sie do użytju nawet wtedy gdy są sporawne. Ten kto je zainstalował to miał dziwny pomysł bo to porażka. Jakieś platformy ktirymi strach jeździć. W takim mieście gdzie dużo isób korzy porusza się takie coś? Wolę nieść wózek niż czymś takim jechać,. Na rower to nawet tam jest zakaz?! We wszystkich stacjach są norrmalnie nawet Parzniew ma ok tam gdzie mało osób korzysta.

  3. Roman pisze:

    A kładka w Pruszkowie to kiedy ma być remontowana ? Bo widzę że Nasz miłościwie nam Panujący Prezydent Paweł Makuch unieważnił ofertę z uwagi na cenę. Więcej tutaj: https://bip.pruszkow.pl/index.php?id=826&a=3761&n_id=4834

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły