Kilkutygodniowa przerwa technologiczna na grodziskim basenie

Grodzisk Maz.

W czerwcu kryty basen w Grodzisku Mazowieckim zostanie tymczasowo zamknięty. Powodem jest wymiana systemu wentylacji.

Kilka dni temu informowaliśmy, że 22 czerwca odbędzie się otwarcie kąpieliska na Stawach Walczewskiego. Dzień później mieszkańcy Grodziska Maz. stracą możliwość korzystania z miejskiej pływalni „Wodnik 2000”. Basen będzie nieczynny przez kilka tygodni.

– Zamierzamy tak skorelować zamknięcie basenu i jednocześnie otwarcie kąpieliska na Stawach Walczewskiego, aby mieszkańcy nie zostali pozbawieni atrakcji wodnych w okresie letnim. Niestety musimy wyłączyć z użytkowania grodziski basen na około sześć tygodni. Przez ten czas zamierzamy wymienić cały system wentylacji, który ma już wiele lat i nie jest wydajny. Uogólniając, chodzi o urządzenia, które napowietrzają wnętrze basenu i tworzą odpowiednią florę bakteryjną – wyjaśnia Mariusz Smysło, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim.

Dobra informacja jest taka, że na czas zamknięcia basenu nadal będzie można korzystać z wodnego placu zabaw! Wymiana urządzeń w budynku nie ma związku z funkcjonowaniem pluskowiska dla dzieci.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kilkutygodniowa przerwa technologiczna na grodziskim basenie”

 1. Poniedziałek 10/06~20:00 pisze:

  basen w Grodzisku to PATOLA!
  Ostatnio miałem „przyjemność” tam być . Pływałem sobie gdy nagle na moim torze postawiono tablice _rezerwacja !
  Jeden z pływaków zwrócił mi uwagę, że tor jest zarezerwowany . Ja w odpowiedzi, że nie ma czegoś takiego jak rezerwacja toru bo każdy płaci bilet ! On od razu popucował się ratownikom.
  Po chwili sytuacja zrobiła się chamska ze strony obsługi basenu, podszedł do mnie ratownik(na końcu toru) i zaczął w agresywny sposób pokazywać żebym zwolnił tor ! –
  – takie jego zachowanie mnie zirytowało i powiedziałem, że nie , że jeszcze sobie popływam i za chwilę kończę.
  Tak się składa, że faktycznie już kończyłem ale toru nie zmieniłem ! Oczywiście ratownik jak jakiś policjant stał na końcu toru i ciągle agresywnie gestykulował .

  Ja nie wiem kto to był , że mógł sobie zarezerwować na wyłączność dwa tory dla… uwaga , CZTERECH OSÓB, ale czegoś takiego nie powinno byc że w godzinach szczytu, tj. największego oblężenia obiektu cztery osoby mają dwa tory na wyłączność, a cała reszta ludu Bożego musi się gnieździć po 10 osób na jednym torze ?!!

  To może był Burmistrz Grodziska?
  Ja rozumiem jeszcze gdyby to była rezerwacja dla jakiegoś obozu treningowego 20-latków, albo dla grupy dzieci, ale nie rozumiem dlaczego czterech chłopów około 50 -letnich ma takie przywileje ??????
  Może ktoś z Was wie na jakiej zasadzie to się tam odbywa?
  Ja kupując bilet jako KLIENT powinienem być poinformowany że obiekt jest częściowo NIEDOSTĘPNY a cena biletu powinna być niższa !

  • nowy basen w Błoniu? pisze:

   dokładnie , połowa basenu zarezerwowana , a tory często zajęte po 8 -osób na jeden tor…

 2. Wilku starszy pisze:

  Niech sobie ktoś wyobrazi teraz ze zamykajo prywatny obiekt typu terma bania w Białce t. Na 6 tygodni. Taki obiekt musi być czynny bo musi zarabiać. Tymczasem jak z piniendzy podatników to można zamknąć, będą robić 6 tygodni plus 2 obsuwy. Obsługę i tak się utrzyma z piniendzy podatników… Nic że wpływów nie budiet!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły