Kierowcy narzekają na przebudowę Przejazdowej

Pruszków

Na skrzyżowaniu pruszkowskich ulic Promyka i Przejazdowej trwa budowa ronda. Kierowcy skarżą się na częste zmiany w organizacji ruchu w tym miejscu i brak odpowiednich tablic informacyjnych.

Na czym polega problem? – W ostatnim czasie drogowcy zaczęli zaskakiwać, najpierw zamknięto skrzyżowanie, blokując skręt w lewo w Przejazdową i możliwość jazdy prosto, ale umożliwiono wjazd w Przejazdową w stronę Zwałki. Teraz mojemu zaskoczeniu bez żadnych zapowiedzi zrobiono objazd i nie da się skręcić w stronę Zwałki, trzeba objeżdżać skrzyżowanie, skręcać w stronę Moszny i jechać przez Domaniewek. To powoduje korki i pewnie wiele osób spóźnia się przez to do pracy – czytamy wiadomości od naszego czytelnika.

Z pytaniem o oznakowanie zwróciliśmy się do urzędu miasta w Pruszkowie. – Oznakowanie zawsze wcześniej jest ustalone. Sprawdzimy co dzieje się na miejscu – zapewnia Elżbieta Korach, naczelnik Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Urzędu Miejskiego w Pruszkowie. – Organizacja ruchu zmienia się tam w miarę szybko, bo żeby wybudować rondo przy zachowaniu ciągłości ruchu samochodowego musimy przechodzić  jednej strony na drugą – dodaje.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.