Kierowcy ignorują światła na Promyka?

Pruszków

Sygnalizatory świetlne na ul. Promyka miały poprawić bezpieczeństwo, nie tylko pieszych ale i kierowców. Kłopot w tym, że ci drudzy nie zawsze respektują przepisy...

Jedna z mieszkanek dzielnicy Gąsin zwróciła się do naszej redakcji o pomoc. – Już kilka razem byłam świadkiem jak kierowcy ignorowali czerwone światło na skrzyżowaniach na ul. Promyka. Czasem dochodzi do takich sytuacji, że jeden samochód zatrzymuje się przed światłami, a drugi go wymija i przejeżdża na czerwonym – poinformowała nas jedna z mieszkanek. – Niech koś coś z tym zrobi nim dojdzie do tragedii – dodaje.
 
Spytaliśmy przedstawicieli pruszkowskiej policji o to czy podobne zgłoszenia trafiły na komendę. – Niestety ani telefonicznie, ani mailowo nie otrzymaliśmy takich zgłoszeń. Jeśli dochodzi do takich sytuacji to prosimy mieszkańców o kontakt – mówi nam st. asp. Marzena Dąbrowska z pruszkowskiej komendy. – Jeśli zgłoszeń będzie dużo to sprawę skierujemy do Wydziału Ruchu Drogowego, który obejmie kontrolą wskazane miejsca – dodaje.
 
Policjanci informują, że na ul. Promyka nie odnotowano wzrostu kolizji i wypadków.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.