Kierowca i nieletnia pasażerka zostali zatrzymani podczas kontroli

Pruszków

W Pruszkowie policjanci zatrzymali do kontroli samochód. Pojazdem kierował mężczyzna, który stracił uprawnienia. W samochodzie znajdowała się 17-latka, która uciekła z ośrodka wychowawczego.

W niedzielę 14 lutego w Pruszkowie policjanci zatrzymali do kontroli Volkswagena. Kierowca popełnił wykroczenie. – Po sprawdzeniu osób podróżujących pojazdem okazało się, że kierujący nim 29-latek posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Znajdująca się w samochodzie 17-latka była poszukiwana przez sąd rodzinny w celu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Podczas kontroli policjanci znaleźli woreczek foliowy z suszem roślinnym oraz kartony z odzieżą przeznaczoną na handel z podrobionymi znakami towarowymi – informuje asp. Marta Słomińska, zastępca rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i nieletnią oraz przewieźli ich do komisariatu w Piastowie. Tam policjanci dokonali badania zabezpieczonego suszu roślinnego, który okazał się marihuaną – dodaje.

Mężczyzna usłyszał zarzut złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów i posiadania narkotyków. 29-latek przyznał się do winy. Wydział do walki z przestępczością gospodarczą zajmie się sprawą dotyczącą posiadania odzieży z podrobionymi znakami towarowymi.

O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

17-latka zgodnie z nakazem wróciła do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Kierowca i nieletnia pasażerka zostali zatrzymani podczas kontroli”

 1. Hk pisze:

  Przeciez to bylo wiadomo ze gówniara za jego namową uciekla za NARKOTYKI powinni mieć rok ciężkiej pracy w kopalni ,za zakaz prowadzenia pojazdu pomoc w DPS-ie 24/7 przez 2 lata non stop a za ciuchy segregacja smieci a na sam początek parę pał na dupe nie ma porządnych kar

 2. Olo pisze:

  Elektorat pisowcow.

 3. zzzz pisze:

  Zdążyli niemal w ostatniej chwili! Bóg jeden wie, do czego mogło dojść!

 4. Anonim pisze:

  więcej mieszkań komunalnych , a praktyczna bezkarność tych ludzi

 5. Anonim pisze:

  I pomyśleć że rodzice czepiali się mnie jak dostałem 4 a nie 5, a tu śmieci że śmietnika mają takie przygody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły