Kierował bez uprawnień, miał środki odurzające i kradzioną wiertarkę…

Pruszków

Obywatel Azerbejdżanu kierował samochodem bez uprawnień, posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę, kradzioną wiertarkę i przywłaszczony dowód osobisty. Został zatrzymany w Pruszkowie.

Pruszkowscy policjanci zatrzymali do kontroli pojazd poruszający się ul. Sobieskiego. Kierowcą mazdy był 30-letni mężczyzna. Szybko okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto podczas kontroli osobistej mundurowi znaleźli pięć woreczków foliowych z białym proszkiem oraz dwie torebki z suszem roślinnym, a także nabitą nim szklaną fifkę.

– Mężczyzna przyznał, że to amfetamina oraz marihuana i że kilka godzin wcześniej „skorzystał” z zawartości woreczków. W samochodzie znajdowała się także wiertarka, poszukiwana przez KMP w Siemianowicach oraz dowód osobisty nienależący do 30-latka – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mężczyzna został zatrzymany. Badanie narkotestem wykazało, że obywatel Azerbejdżanu był pod wpływem środków odurzających. Usłyszał cztery zarzuty: posiadania narkotyków, pasterstwa nieumyślnego, przywłaszczenia dowodu osobistego i kierowania pod wpływem środków odurzających.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Kierował bez uprawnień, miał środki odurzające i kradzioną wiertarkę…”

 1. Bolo pisze:

  Jeszcze do tego pewnie UBER.

 2. PRL pisze:

  W jakim celu przeprowadzali kontrolę osobistą? Czy ktoś tu przypadkiem nie złamał prawa? Wygląda na przekroczenie uprawnień. Jakież to uzasadniona powody miała policja?

  • Mm pisze:

   Jak masz z tym problem to zgłoś się na jego obrońcę. On w ramach podziękowania zwinie Ci dowód i weźmie kredycik.

   • Anonim pisze:

    Chyba lubisz być trzymany przez władzę za mordę. Póki co obowiązuje jakieś prawo, a prawo mówi, że przeszukania dokonuje się, jeśli jest uzasadnione podejrzenie. Tutaj z góry założyli, że coś znajdą albo chcieli nadrobić sobie statystyki i poszli na skróty.

  • none pisze:

   A dlaczego policja musi mieć powody, żeby zatrzymać kierowcę do kontroli? Nie może sobie ot tak po prostu np. sprawdzić, czy kierujący nie jest pod wpływem alkoholu?

   • Anonim pisze:

    Nie chodzi o kontrolę tylko o kontrolę osobistą. Tej nie można robić ot tak na pałę. Musi być ważny powód. Tutaj go nie widzę.

    • X pisze:

     Skoro znaleźli to znaczy że był powod. Gorzej by było jakby przeprowadzili u nic nie znaleźli bo wtedy rzeczywiście nadużycie i kontrola bez potrzeby.

     • Anonim pisze:

      No nie tak. Najpierw ma być powód, a później przeszukanie. Nie można tego robić w odwrotnym kierunku. Takie działanie jest nielegalne.

  • Rav pisze:

   W takim żeby ujawnić substancje zabronione.
   Chciał byś żeby taki naćpany idiota wjechał w Ciebie lub zabił niewinne osoby. Poza tym mieli podstawy skoro typ był naćpany.

   • Anonim pisze:

    Chciałbym by policja przestrzegała prawa. Przeszukanie może być przeprowadzone tylko wtedy gdy jest uzasadnione podejrzenie. Takie jest prawo. Tym razem udało się złapać na kilu rzeczach, ale to był przypadek.

 3. Wilku frasobliwy pisze:

  Jak to zatrzymany? To jest biedny obywatel ze wschodu! Trzeba mu pomóc!!!

 4. Noe pisze:

  Pewnie dostanie dozór,poprawność polityczna ,a małolatów zaraz na sanki by wrzucili

 5. raudik pisze:

  Czy sędzia zechciał podtrzymać decyzję o zatrzymaniu?
  Czy też nie było wolnego / czasu / sądu ?

 6. Pruszkowianka pisze:

  Stek bzdur, jak już coś publikujecie to piszcie prawdę bez urozmaicen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły