Kiermasz staroci już w niedzielę

Pruszków

W najbliższą niedzielę pruszkowskie targowisko miejskie przy ul. Komorowskiej zmieni się w arenę dla poszukiwaczy perełek sprzed lat i tych, którzy lubią „polować” na unikalne przedmioty.

Kiermasz staroci rozpocznie się o godz. 7.00 i potrwa do godzin popołudniowych. Co będzie można kupić? – Książki, płyty, obrazy, lustra, świeczniki, wazony oraz wszelakie bibeloty cieszące oko, retro ubrania, a nawet hełmy z czasów II wojny światowej. Nie zabraknie również mebli, zegarów dużych i małych, porcelany oraz dawnych przedmiotów codziennego użytku (żelazka z duszą, ręczne młynki, moździerze kuchenne, lampy naftowe). Miłośnicy numizmatyki, dzięki licznym stoiskom z monetami oraz banknotami, mają szansę powiększyć swe cenne kolekcje. Oprócz typowych „staroci” można również zakupić ubrania dziecięce oraz kwiaty i zioła. Dla zmęczonych i głodnych, kiermasz oferuje kawę, herbatę oraz drobne przekąski – wyliczają organizatorzy.

Będzie to nie tylko okazja do kupna, ale też wymiany takich przedmiotów jak np. rzeczy dziecięce, sprzęt sportowy, używane podręczniki i artykuły szkolne, itp. Swoje prace na „ściance artystycznej” wystawią artyści malarze i rzeźbiarze.

Opłata za stanowisko handlowe wynosi 10 zł. Chęć wystawienia własnego kramu należy zgłaszać w biurze targowiska przy ul. Komorowskiej 14.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.