Kiermasz dla pogorzelców z ul. Narodowej już dziś

Pruszków

A właściwie będzie to impreza charytatywna poświęcona rodzinom ze spalonej kamienicy przy ul. Narodowej. Nie zabraknie licytacji, animacji dla dzieci, a nawet grilla! Szczegóły w tekście.

Podczas kiermaszu będzie można zakupić rzeczy podarowane przez mieszkańców Pruszkowa m.in. Odzież, zabawki, książki, biżuterię, czy artykuły do domu. Ale to nie wszystko…

– Przeprowadzać będziemy także licytacje, podczas których będą wystawione: koszulka z autografem Radka Majewskiego, karnet na zajęcia z tenisa ziemnego „Śliwiński Sport”, kolacja dla dwojga, zaproszenie na kawę i ciastko do miejscowej cukierni, przesyłka zagraniczna od firmy DPD, ubrania dla dzieci i dorosłych od lokalnych sklepów oraz inne – Klaudia Nowicka, jedna z organizatorek charytatywnego kiermaszu.

Podczas imprezy odbędzie się tez zbiórka żywności, preferowane są produkty o długim terminie spożycia, środki czystości, kosmetyki itp. Organizatorzy zadbali też o kwestie kulinarne. Dostępny będzie grill, gdyż jedna z firm przekazała spory zapas kiełbasek. Nie zabraknie animacji dla dzieci, kawy, herbaty, ciast.

– Liczymy, że znajda się jeszcze lokalne firmy, instytucje, organizacje czy osoby prywatne, które zechcą się dołączyć. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony za zakup potrzebnych rzeczy dla rodzin z pożaru kamienicy na ul. Narodowej – zaznacza Nowicka.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.