Kiedy naprawią światła w al. Wojska Polskiego?

Pruszków

Od kilku dni na ważnym skrzyżowaniu w Pruszkowie – ul. Kościuszki i al. Wojska Polskiego – nie działa sygnalizacja świetlna. Kierowcy i piesi dopytują kiedy usterka zostanie naprawiona.

Niedziałające sygnalizatory to pokłosie kolizji do jakiej doszło 7 grudnia. Kierowca audi chcąc uniknąć zderzenia z volkswagenem skręcił w prawo, przejechał przez chodnik i wjechał niemal na parking McDonald’s. Jednocześnie uszkodził urządzenia, które odpowiadały za sterowanie sygnalizacją.

Problem w tym, że sygnalizacja nie działa do tej chwili. Zwróciliśmy się do zarządcy drogi, czyli Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich z pytaniem: kiedy usterka zostanie naprawiona? – Sygnalizacja zostanie naprawiona najpóźniej jutro. Ponieważ urządzenia zostały zniszczone i konserwator nie posiada części na stanie, to musi wszystko zamówić u producenta, stąd trzeba poczekać – odpowiada Monika Burdon, rzecznik prasowy MZDW.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.