KFC otworzy restaurację w Pruszkowie

Pruszków

Wielu mieszkańców Pruszkowa od wielu lat czeka na uruchomienie restauracji KFC w Pruszkowie. KFC swój lokal otworzy w galerii handlowej Nowa Stacja, która ma powstać przy ul. Sienkiewicza.

Wiadomo już, że KFC w Nowej Stacji będzie zajmował powierzchnię 135 mkw. Lokal zostanie usytuowany na pierwszym piętrze galerii w pobliżu strefy rekreacyjnej, gdzie znajdzie się m.in. Multikino. Obecnie inwestor Nowej Stacji rozmawia z kolejnymi najemcami strefy foodcourt. Póki co wiadomo, że w galerii obok KFCznajdziemy restauracje Olimp, serwującą posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę.

– Ze względu na brak oferty gastronomicznej, w Pruszkowie istnieje duże zapotrzebowanie na najbardziej znane restauracje, dlatego zdecydowaliśmy o powiększeniu strefy food courtu. Zainteresowanie operatorów największych popularnych sieci potwierdziło trafność tego wyboru. Prowadzimy szereg zaawansowanych rozmów i wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnych wyczekiwanych najemcach w strefie gastronomicznej Nowej Stacji – powiedział portalowi retailnet.pl Maciej Krzewiński, COO ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Budowa Nowej stacji wystartowała w kwietniu bieżącego roku. W galerii znajdą się takie sklepy i punkty usługowe jak H&M, CCC, Carrefour, RTV Euro AGD, biura podróży Itaka i Rainbow oraz Super-Pharm. Termin otwarcia Nowej Stacji zaplanowano na czwarty kwartał 2018 r.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.