Kasjerka zabrała cudzą kartę i płaciła nią za zakupy

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali 52-letnią kobietę, która znalazła kartę płatniczą i kilka razy zapłaciła nią za zakupy. Teraz grozi jej kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy otrzymali zawiadomienie o kradzieży karty do bankomatu. Według poszkodowanej ktoś dokonał kilku transakcji przy użyciu karty. A kobieta w ten sposób straciła kilkaset złotych.

Policjanci szybko ustalili jak doszło do przestępstwa. Pokrzywdzona zrobiła zakupy w jednym z pruszkowskich sklepów. Po zapłaceniu rachunku zapomniała zabrać karty płatniczej. Wykorzystała to 52-letnia kasjerka.

Funkcjonariusze pojawili się w sklepie i zatrzymali 52-latkę Kobieta wyjaśniła, że zabrała kartę klientki i kilka razy zapłaciła nią zbliżeniowo za zakupy. Po wszystkim wyrzuciła kartę do kosza.

Śledczy na podstawie zebranych dowodów postawili zatrzymanej aż 10 zarzutów. Teraz 52-letniej kasjerce grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 21

21 odpowiedzi na “Kasjerka zabrała cudzą kartę i płaciła nią za zakupy”

 1. Ula pisze:

  Racja! Cienkie bolki bo za co się nie wzięli to spie…li. Jedno co im wychodziło to skubanie narodu. Fajnie że już nigdy nie wrócą.

 2. KO to DNO pisze:

  No cóż wzięła przykład z partii która rządziła 4 lata temu… tam sami tacy.

 3. matylda pisze:

  gdyby była sędziną to płacząc przed sądem uzyskałaby uniewinnienie , a my biedne żuczki z dolnej kasty musimy cierpieć

 4. Wolfie starszy pisze:

  Podać nazwę sklepu. Nie chcemy robić zakupów u złodziei!!!

  • anon pisze:

   jaki down XDDD

  • Xiao7 pisze:

   Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. To że jedna osoba tak zrobiła nie oznacza że wszyscy pracownicy są złodziejami. Trzeba mieć nierówno pod sufitem by wyskakiwać jak filip z konopi z takimi oskarżeniami. Jeśli już kogoś kogoś oskarżasz to zgłoś to do Prokuratury.

   I jeszcze jedno, wypowiadaj się w swoim imieniu a nie za innych. Użycie zwrotu „Nie chcemy” jest mocno nie na miejscu,. No chyba że chcesz brać odpowiedzialność za czyny innych jeśli ich namówisz do agresji przeciw pracownikom sklepu.

   • Wolfie older pisze:

    Nie piernicz bo jestem pewien że gdyby napisali że jest to w konkretnym sklepie, w konkretnym miejscu to masa ludzi przestalaby tam chodzić, z tobą na czele hipokryto!

 5. Maks pisze:

  Wy jesteście normalni?

 6. Warek pisze:

  Typowy wyborca PO

 7. DD pisze:

  Pewnie zwolenniczka k o
  Roztargniona była.

 8. Seba pisze:

  20 lat byloby w sam raz !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły