Kartka dla Pana Henryka z okazji 100 lat

Nadarzyn

30 kwietnia Henryk Filipski, który uczestniczył w Powstaniu Warszawskim będzie obchodził setne urodziny. Jego córka postanowiła sprawić mu niespodziankę

Henryk Filipski pseudonim ,,Jeremi””, to Powstaniec Warszawski w stopniu Majora, Formacja: Korpus Bezpieczeństwa, Obwód I Śródmieście. 30 kwietnia będzie obchodził swoje urodziny i to okrągłe – 100. Jego córka Grażyna Aniołek wymyśliła dla niego piękną niespodziankę.

– Drodzy znajomi i nie znajomi. 30 04 2020 roku mój Tata Henryk Filipski będzie obchodzić setne urodziny. To jest dla niego i dla nas niesamowicie trudny okres, nie może pogodzić się z samotnością. Jest bardzo przygnębiony. Wiadomo taki czas. Dziecko można wziąć na kolanka i przytulać, ze starszą osobą tak się nie da. Proszę jeśli możecie to napiszcie do mojego Tatusia parę słów, by poczuł się lepiej. Tata ma problemy ze słuchem, ale uwielbia przeglądać listy i kratki, które dostawał. Proszę Pomóżmy mojemu tacie spędzić te urodziny tak, żeby pamiętał je do ostatnich swoich chwil.

Kartki z życzeniami można wysyłać na adres:
Henryk Filipski
ul. Komorowska 69
05-830 Nadarzyn

My ze swojej strony życzenia dla Pana Henryka opublikujemy w najbliższym wydaniu Gazety WPR.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kartka dla Pana Henryka z okazji 100 lat”

  1. Olo pisze:

    Dziękujemy Panie Henryku. Część i Chwała Bohaterom! 200 lat!

  2. BB pisze:

    Wszystkiego najlepszego Panie Henryku! Zdrowia życzymy i dziękujemy Bogu za Pana i Pana piękna historię życia.

  3. Zed pisze:

    Dużo zdrowia i 200 lat dla Pana Henryka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły