Kąpielisko zamknięte do odwołania

Pruszków

Nie mamy dobrych informacji dla osób chcących skorzystać z pruszkowskiego kąpieliska. Obiekt został zamknięty do odwołania ze względów bezpieczeństwa.

Wszystkie kąpieliska regularnie przechodzą badania czystości wody. Niestety te wykonane ostatnio na terenie kąpieliska w Parku Mazowsze nie wypadły zbyt dobrze. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Pruszkowie po otrzymaniu sprawozdania z badań laboratoryjnych wody wydała decyzję, że woda nie jest przydatna do kąpieli. Powód? Podwyższona liczba enterokoków kałowych.

Ponowne badanie wody zostanie przeprowadzone 7 lipca. Banie pozwoli ocenić czy było to jednorazowe przekroczenie norm.

Ze względów bezpieczeństwa kąpielisko zostało zamknięte do odwołania. Wywieszono czerwoną flagę oraz wprowadzono zakaz kąpieli. Kiedy kąpielisko znów zacznie działać? Wszystko zależy od wyników badań wody.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 26

26 odpowiedzi na “Kąpielisko zamknięte do odwołania”

 1. mim pisze:

  zdewastują park. Bariery uniemożliwiające wjazd na drogę gruntową od strony północnej akwenu, z obu wjazdów, powinny być postawione już dawno (przy budowie ściezek pieszorowerowych).

 2. Mike pisze:

  Bardzo dobrze ze zamknęli – W wakacje ten park to spęd bydła nie wiadomo skąd. Powinni zlikwidować tą plażę raz na zawsze. Niech przerobią tor kolarski i tamte tereny na baseny, a parki niech zostawią mieszkańcom

 3. Tylko Andrzej pisze:

  jak w Pruszkowie będzie rządziła koalicja to nigdy tu nic nie będzie dobrze zrobione!!!

 4. Dr. Huckenbush pisze:

  W Komorowie przy zalewie udało się wybudować normalna murowaną toaletę, i monitoring – dlaczego nie udaje się w Pruszkowie? Jednym z większych miast na Mazowszu.

  • Pruszkowiak pisze:

   w Komorowie kibelek nie jest tylko murowany ale i podgrzewany zimą i jest cały czas czysto!!! w Pruszkowie nie rządzi logika tylko gupika wystarczy spojrzeć jak są wybudowane drogi rowerowe wzdłuż powstańców i nowa droga rowerowa koło biedronki parzniew (warkocz jakiś) ten kto te projekty zatwierdził to powinien zostać usunięty ze stanowiska ludzie jak można pozwalać na taką fuszerkę !!!

 5. Luizi pisze:

  Prędzej czy później tak by się stało,

 6. Hihien pisze:

  Proponuje wpuścić więcej niewychowanej Ukrainy do naszego kraju!!

 7. Jsck pisze:

  Wszędzie nasrane i naszczane.

 8. edzia pkp pisze:

  Patola do wody srała – zakaz kąpania dostała hahaha 😀

 9. Wiader pisze:

  Syf do kwadratu. Alkohol przy każdym kocyku: piwo, wino, wódka. Dzieci wszystko widzą i się uczą.
  Kiedyś tak nie było. Smutne. Może ten incydent kałowy coś zmieni i pojawi się tam policja i SM i zacznie wlepiać mandaty za picie alkoholu w miejscu publicznym!

 10. Don Pedro pisze:

  Kąpać się na glinkach, to trzeba mieć odwagę…. 95% ludzi tam wypoczywających, jak zachce im się cokolwiek, to przecież nie szukają ToyToya. Idą do wody. I wszyscy szczą do tej wody i się jednocześnie w tym kąpią. Obrzydliwe….

 11. 😂🤣😂🤣😂 pisze:

  Czosnek pływał.

 12. Wpr pisze:

  Polecam basen a nie ten Żbikowski syf! Tym bardziej że im większe skupisko ludzi tym gorzej! O ten teren wodny miasto w ogóle nie dba.

 13. Superb pisze:

  Ile to pieniążków pozostanie w kasie miasta.No , no…

 14. R💩T pisze:

  Czaskowski pływał więc wiadomo dlaczego tyle bakterii kalowych

 15. bystrzak pisze:

  ja wskazał Stiopce i Wali kak i kuda chadzić defekować nie do wodu 🙁

 16. ktosiu123 pisze:

  „Incydent kałowy”

 17. Jap pisze:

  Czy są tam miejsca do oddawania kału?

 18. PW44 pisze:

  Żbikowska znieczulica obejdzie się smakiem kiełbasy z Lidla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły