Kąpielisko w Parku Mazowsze pod koniec czerwca

Pruszków

Władze Pruszkowa już przygotowują się do sezonu kąpielowego, który rozpoczyna się już 25 czerwca.

Na kąpiel pod czujnym okiem ratownika w Parku Mazowsze trzeba jeszcze poczekać. Pewne jest jednak to, że gdy upalne lato nadejdzie mieszkańcy Pruszkowa i okolic będą mieli się gdzie schłodzić. Podobnie, jak w ubiegłych latach, na czas wakacji zostanie uruchomione miejskie kąpielisko.

Sezon kąpielowy rozpocznie się w Pruszkowie 25 czerwca i zakończy 28 sierpnia. Kąpielisko będzie działać w Parku Mazowsze. W tym okresie o bezpieczeństwo miłośników kąpieli zadbają ratownicy.

W tym sezonie kąpielisko będzie czynne:
od 25 czerwca – 31 lipca w godzinach od 11:00-19:00

od 1 sierpnia – 28 sierpnia w godzinach od 10:00 – 18:00

Bezpieczeństwa wypoczywających na naszej plaży strzec będą ratownicy z Miejskiej Krytej Pływalni Kapry.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 16

16 odpowiedzi na “Kąpielisko w Parku Mazowsze pod koniec czerwca”

 1. pływaczka pisze:

  Kąpielisko bardzo małe, zupełnie nieproporcjonalnie do ilości osób chętnych do kąpieli. Ludzie stali upchani jak sardynki w puszcze nie mówiąc już o możliwości pływania. Duża szkoda bo ogólnie park ładny a to psuje cały klimat.

 2. pływaczka pisze:

  Ale lipa. Dzisiaj kąpielisko zostało otwarte. Wielkość wyznaczonego kąpieliska bardzo mała- zupełnie nieproporcjonalna do ilości chętnych do kąpieli. Ludzie stali tam jak sardynki w puszce nie wspominając już o możliwości pływania. Kąpielisko powinno być powiększone przynajmniej kilkukrotnie. Szkoda bo cały park ładnie zadbany a to cały urok psuje.

 3. Joanna pisze:

  Kąpielisko wydzielone do pływanua mega małe. Nie mozna popływać bo ratownicy gwizdza jak sie pływa nawet przy sznurku z bojkami. Szkoda, ze nie wydziela miejsca dla osob chcących popływac😔😔😔

 4. Arhelan pisze:

  Kałowisko a nie kąpielisko. Tam zagraniczni robią kupy w wodzie namiętnia. Teraz szukają topielca jeszcze.

 5. Anna Lipska pisze:

  Jak co roku miasto zaprasza, ale żeby przygotować jakiekolwiek zaplecze to już nie ma komu. Brak kompletny pomysłu na to miejsce.

 6. Pan K. pisze:

  Niestety zarówno kąpielisko jak i sam park są fatalne – brudna woda zmieszana z moczem i kałem, miejsce bez żadnego zaplecza oprócz bud z lodami i goframi. Pod każdym krzakiem – papierek, a pod nim niespodzianka. Zamiast trawy-ubita ziemia. Miejsce dla ludzi o mocnych nerwach

 7. Aaa pisze:

  Ciekawe czy jak poprzednio, wytyczone kąpielisko będzie tak małe, że nie będzie można nawet popływać

 8. roman b. pisze:

  ale dzięki wymienionym przypadkom woda ma zawsze temperaturę moczu , więc o co kaman ?? jeśli nie istniejąca pandemia kovid19 was nie załatwiła to obniżona odporność po bezmyślnym zaszczepieniu na pewno ulegnie pod atakiem takiej ilości bakterii wirusów i co tam jeszcze w wodzie będzie ! miłych wakacji …

 9. Qwak pisze:

  Fajne miejsce

 10. ortel pisze:

  Każdego roku sanepid zamyka czasowo kąpielisko, chwilę po jego otwarciu, z powodu przekroczonej ilości bakterii KAŁOWYCH, w wodzie.
  Jak to się dzieje? Już tłumaczę. Toy toye są. I owszem.
  Ale korzysta z nich ułamek procenta ludzi plażujących.
  Reszta ludzi, wchodzi do wody i rżnie głupa, że weszli, by się ochłodzić.
  To tak, jakby cały dzień stał rząd wymieniających się co kilka minut ludzi na brzegu i szczało do tej wody od rana do wieczora.
  Obrazowo sytuacja wygląda nieco gorzej, bo ci ludzie wchodząc do wody, mają nie tylko potrzebę numer jeden….
  Ja już nawet od kilku lat zezwolenia na połów ryb tam nie wykupuję z tego powodu.
  Trzeba być niezłym desperatem, by kąpać się w tym szambie.

 11. Jerzosław pisze:

  Przecież tam pływa ludzki kał.

 12. i pisze:

  Syf nie kąpielisko

 13. Daro wpr pisze:

  Bravo Pruszkow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły