Kamienica do remontu. TBS ogłosił przetarg.

Pruszków

TBS Zieleń Miejska Sp. z o.o. ogłosiła przetarg na modernizację kamienicy przy ul. 3 Maja 49. Budynek znajduje się w okolicy targowiska na Żbikowie.

Budynek wielorodzinny ma przejść metamorfozę i wpisać się w coraz lepiej wyglądające otoczenie nowych osiedli. Kamienica zyska nowe ocieplenie i elewację, okna, drzwi wejściowe, a także balkony i ocieplenie dachu. Lokale mieszkalne i lokal usługowy, który znajduje się na parterze, zostaną doposażone w instalację c.o. i c.w. Klatka schodowa również zostanie odnowiona – schody będą miały nowe drewniane stopnice i podstopnice, balustrada zostanie odrestaurowana, a na ścianach i sufitach będą nowe tynki i zostaną pomalowane. Remont przejdą również kominy.

W planach jest też wymiana wewnętrznej linii zasilania, a w dodatku lokale mają otrzymać dodatkowy obwód elektryczny na potrzeby płyty grzewczej i innych urządzeń kuchennych. Stropy będą wzmocnione lub naprawione, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wygospodarowane także będzie jedno pomieszczenie na potrzeby węzła cieplnego. Na koniec projekt modernizacji budynku zakłada zagospodarowanie terenu – m. in. utwardzenie dojścia do budynku i podjazdu, czy nowe ogrodzenie.

Na remont budynku wykonawca będzie miał pół roku od daty podpisania umowy. Oferty będzie można zgłaszać do 29 czerwca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Kamienica do remontu. TBS ogłosił przetarg.”

 1. Zielen miejska Pruszków pisze:

  3- Go Maja 15 także Nadaje się do remontu proszę o rozpatrzenie sypie się wszystko są małe dzieci strach po prostu nawet dzieci puścić na podwórko . Już nie wspomnę o strychu gdzie przez to mam dwa pokoje pęknięte na suficie !!!!

 2. lepszemu ,,sortu,, remontują mieszkania za darmochę pisze:

  obi ,oba – koniec cywilizacji

 3. Polka pisze:

  Do Q Na Zbikowie też żyją ludzie nie menele.

 4. Q pisze:

  Luksusy dla żbikowskich meneli. Brzydko pachnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły