Kabaret Młodych Panów w Pruszkowie! [WYNIKI]

Konkurs

Kabaret Młodych Panów w listopadzie odwiedzi Pruszków. Dla naszych czytelników mamy konkurs i wejściówki na ten występ!

„Młodzi” zaprezentują swój najnowszy show pt. „Bogowie”. – Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy, sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia – zapowiadają artyści.

Kabaret zobaczymy 23 listopada w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie o godz. 17.30 i 20.15. Czas trwania około 120 minut. Bilety w cenie: 65 zł i 75 zł można nabyć w Kasie Centrum Kultury i Sportu ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie lub na stronie www.biletowakasa.pl

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tu i tu.

Wejściówki można też zdobyć w naszym konkursie. Pierwsze trzy osoby, które w środę 24 października o godz. 13.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl wygrają podwójne bilety na występ. W tytule maila należy wpisać „Bogowie”, a w treści wpisać imię, nazwisko i numer kontaktowy.

 

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.