Już bez utrudnień na pograniczu Grodziska i Milanówka!

Milanówek

Zakończyły się utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 719 w Milanówku, na wysokości wyjazdu z Grodziska Mazowieckiego. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich prowadził remont przepustu nad rzeką Rokitnicą.

O sprawie poinformował nas czytelnik. – Jakie miłe zaskoczenie w poniedziałkowy poranek. Koniec utrudnień na wysokości Milanówka. Chodzi o wyjazd z Grodziska w kierunku Warszawy, niedaleko Tesco. Nie ma już ruchu wahadłowego! – napisała do nas na Facebooku Kasia.

Kierowcy mogą poruszać się bez utrudnień, zarówno w stronę stolicy, jak i w kierunku Żyrardowa. – Odtworzono nawierzchnię asfaltową. Na chwilę obecną zapewniona jest przejezdność w obydwie strony. Aktualnie przeprowadzany jest odbiór końcowy – mówi Paweł Woźniak, dyrektor rejonu drogowego MZDW w Grodzisku Mazowieckim.

W ramach inwestycji realizowanej przez MZDW wyremontowano przepust, rozebrano most i wybudowano nowy. Zgodnie z założeniami wykonawca miał czas do końca listopada tego roku, ale jak widać udało mu się wcześniej zakończyć pracę. Choć trwają jeszcze odbiory, to nie powinny pojawiać się już utrudnienia na tym odcinku drogi wojewódzkiej nr 719.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Już bez utrudnień na pograniczu Grodziska i Milanówka!”

  1. Patryk pisze:

    Dziwi mnie że taki kawałek był robiony kilka miesięcy. A ile utrudnień przez to? Wszyscy zachwalają eko a przez taką dezorganizację to ile spalin dostało się do atmosfery przez korki nie mówiąc już o wydłużonym czasie dojazdu do celu.

  2. zadowolony pisze:

    Taki kawałek a tyle czasu się pierdzielili pogratulować

  3. Anonim pisze:

    Gdy terminy są długie, wykonawca się nie spieszy. I tak przy tym ślimaczym tempie prace skończyły się 3 miesiące przed terminem. To wiele mówi o przygotowaniu przetargu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły