Jutro utrudnienia na Królewskiej. Będzie wycinka drzew

Milanówek

Uwaga kierowcy. Jutro na odcinku ul. Królewskiej w Milanówku będzie prowadzona wycinka drzew. Przygotujcie się na utrudnienia w porannym szczycie.

W środę 20 lutego kierowcy musza być przygotowani na utrudnienia. Na ul. Królewskiej (droga wojewódzka 719) na odcinku pomiędzy ulicami Podwiejską i Brwinowską prowadzona będzie wycinka drzew. Prace będą prowadzone w godzinach 8.00 – 12.00. W tym czasie na drodze mogą wystąpić utrudniania w ruchu.

– Podczas prowadzonych prac wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z możliwymi czasowymi wyłączeniami odcinka drogi. Podróżujący powinni liczyć się z możliwością wydłużenia czasu podróży lub wybrać alternatywną drogę dojazdu – zaznacza Marcin Kaczmarek z Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Wycinka drzew wzdłuż dw 719 została już wcześniej zaplanowana w ramach utrzymania zieleni przydrożnej i poprawy bezpieczeństwa ruchu oraz bezpieczeństwa pieszych.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Jutro utrudnienia na Królewskiej. Będzie wycinka drzew”

 1. Kierowca pisze:

  A może takie prace powinny być wykonywane od godziny 10 do godziny 14 po porannym szczycie w celu zmniejszenia utrudnień dla kierowców.

 2. ekolog pisze:

  Jaka wycinka drzew!!!Może chodzi o kosmetykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły