Jutro startuje lodowisko w Brwinowie

Brwinów

Brwinowski sezon łyżwiarski rozpocznie się 8 grudnia! Lodowisko przy zbiegu ul. Przejazd i Piłsudskiego zostanie otwarte o godz. 16.00.

– Lekki mróz i brak deszczu sprzyja ostatnim pracom prowadzonym na lodowisku, które w Brwinowie tradycyjnie znajdować się będzie na terenie przy ul. Przejazd/Piłsudskiego. Po otwarciu zaplanowanym na niedzielę 8 grudnia na godz. 16.00 lodowisko zacznie normalne funkcjonowanie – poinformował brwinowski magistrat.

Lodowisko będzie czynne każdego dnia od godz. 9.00 do 21.00. W ciągu dnia zaplanowana jest tylko jedna przerwa techniczna w godz. 14.00-15.00. Ponadto w pierwszej części dnia z obiektu będą korzystać uczniowie z terenu gminy Brwinów.

Tradycyjnie wstęp na lodowisko będzie bezpłatny. Nie trzeba mieć swojego sprzętu. Natomiast wypożyczenie łyżew to symboliczna złotówka. Na miejscu dostępne będą też specjalne chodziki do nauki jazdy dla najmłodszych oraz kaski. Jeśli jednak wolicie własne łyżwy, to możecie skorzystać z serwisu i ostrzenia.

Lodowisko ma być czynne do końca lutego z możliwością przedłużenia o miesiąc jeśli w marcu nadal będą panowały zimowe warunki.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Jutro startuje lodowisko w Brwinowie”

 1. Brwinowianin pisze:

  to lodowisko to jest kaprys lokalnego burmistrza popierającego mafię PO- KO- KOD – Arkadiusza Kosińskiego . Prawie nikt po nim nie jeździ ponieważ jest tak nierówne, że jazda byłaby niebezpieczna . Co prawda czasem widuje się pojedyncze osoby, ale jest to wciąż zbyt mało aby było ekonomicznie uzasadnione.
  Nawet niec chę wiedzieć ile kosztuje utrzymanie tego lodowiska podczas gdy ciągle nie sprzątnięto ulic po jesieni, a zgniłe liście zalegają przy krawężnikach zapychając studzienki deszczowe.

  • Tomek pisze:

   Klamco nie wypisuj głupot. Zamiast pisać te wszystkie bzdury poświęć kilka minut i poszukaj specjalisty, może jest jeszcze nadzieja dla ciebie. Na lodowisku od niedzieli tłumy ludzi, zarówno dzieci jak i młodzieży oraz dorosłych. Lód jak na panującą w grudniu wiosnę jest w całkiem przyzwoitym stanie. Żal ci dupe ściska że co się dzieje w tym mieście? Że dzieciaki zamiast siedzieć jak ty stary capie w internecie wola się poruszać? Przeszkadza ci to? Co twój przyjaciel Guzik zrobił dla miasta? A wiem pozamiatal ci przed domem

 2. Gosc pisze:

  Pruszków W końcu poszedł do przodu.

 3. Łyzwiarz amator pisze:

  Brawo Brwinów niestety sąsiedzi (Pruszków) jak zwykle w czarnej Du…pie prędzej Potulik zamarznie niż ruszy tam lodowisko

  • Pisior pisze:

   U nasz już wkrótce za niedługo już „mroża plastik” i za momencik będziemy mieli najlepciejsze w okolicy bo EKO lodowisko plastikowe Wielkie dzięki naszemu władcy od inwestycji szanownemu v ce prezydentowi Sipiera PiS u. Dalej tak trzymać…

  • Brwinowianin pisze:

   ha ha ha, u nas za to jest syf na ulicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły