Jutro pruszkowianie bezpłatnie zbadają słuch!

Pruszków

2 września przed halą Znicza przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie pojawi się specjalny słuchobus, w którym będzie można bezpłatnie wykonać badania słuchu.

Badania będą wykonywane między godziną 10.00 a 18.00. W akcji mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy, bez względu na wiek. Specjaliści bezpłatne wykonają badania słuchu i przeprowadzą indywidualne porady na temat odpowiedniej profilaktyki. Po zakończeniu badania, które zajmie tylko kilka minut, wszyscy uczestnicy bezpłatnie otrzymają wyniki, a stan słuchu będą mogli skonsultować z protetykami firmy KIND.

Dlaczego badania słuchu są takie ważne? W Polsce już 17 proc. dorosłych osób cierpi na problemy ze słuchem. Wraz ze wzrostem otaczającego nas hałasu w codziennym życiu (środowisko pracy, ruch uliczny, głośna muzyka itp.) niedosłuch staje się bardziej powszechny i dotyka ludzi w coraz młodszym wieku. Pierwsze ubytki słuchu zauważalne są już wśród osób w wieku 30 lat.

Niedosłuch rozwija się początkowo bardzo niepostrzeżenie i stopniowo staje się bardzo poważnym problemem. Wczesne wykrycie ubytków i odpowiednia profilaktyka pozwala na utrzymanie dobrego słuchu przez całe życie. Z tego powodu specjaliści firmy KIND zachęcają do regularnych, wykonywanych raz na pół roku, profilaktycznych badań słuchu.

Na koniec krótka ciekawostka o samym słuchobusie. To amerykański camper z 1969 roku specjalnie zaprojektowany i przebudowany przez firmę KIND. Pełni rolę mobilnego studia badań słuchu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Jutro pruszkowianie bezpłatnie zbadają słuch!”

  1. Rado pisze:

    Wszyscy mieszkancy czego? Pruszkowa czy wojewodztwa Mazowieckiego? Jak jestem z Sochaczewa to badania sa darmowe?

  2. ola pisze:

    między 10-18 to ludzie są w pracy , super akcja ……………

  3. nie jestem robotem pisze:

    Od jakiegoś czasu daję się zauważyć ,,under pressure” lobby słuchobusów itp naganiaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły