Jest wykonawca przebudowy ul. Kampinoskiej

Brwinów

Urząd gminy w Brwinowie rozstrzygnął przetarg na przebudowę fragmentu ul. Kampinoskiej od skrzyżowania z ul. Jasną w kierunku stawów.

Inwestycja polega na budowie jezdni bitumicznej na odcinku od ul. Jasnej do ul. Klonowej oraz jezdni z kostki betonowej na odcinku od ul. Klonowej do końca, prostokątnego placu do zawracania na zakończeniu ulicy Kampinoskiej, chodników i dojść do posesji, poboczy, zjazdów na posesję, wyniesionego skrzyżowania , odwodnienia, utwardzonych kruszywem miejsc postojowych na odcinku od ulicy Klonowej do końca. Wykonawca przebuduje też napowietrzną sieć telekomunikacyjną, przygotuje oznakowanie pionowe i poziome, zabezpieczy drzewa i przeprowadzi niezbędne prace dotyczące infrastruktury technicznej.

Kto podejmie się tego zadania? O zlecenie ubiegało się aż osiem firm. Najlepszą, czyli najtańszą ofertę złożyło przedsiębiorstwo Fal Bruk, które zainkasuje za swoją pracę ponad 650 tys. zł.

Wszystko ma być gotowe do końca czerwca 2020 r.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Jest wykonawca przebudowy ul. Kampinoskiej”

 1. Brwinowianin pisze:

  cyt. : ” Najlepszą, czyli najtańszą ofertę złożyło przedsiębiorstwo Fal Bruk ”
  Heh, a czy rondo w Brwinowie , które pierwotnie miało kosztować o połowe mniej, również mogło kosztować…o połowe mniej ?
  Wynika z tego że ktoś w UG Brwinów robi sobie z nas mieszkańców jaja.
  Pytanie czy są to słowa przedstawicieli UG Brwinów, czy interpretacja i własna twórczość autora artykułu ?

  • Guns pisze:

   A sama firma Fal-Bruk jest godna pochwały – od lat realizuje wiele projektów drogowych w Warszawie w iście ekspresowym tempie.

  • Aaa pisze:

   Rondo to chyba inwestycja MZDW a nie UG Brwinów

   • Guns pisze:

    @Aaa – oczywiście, że inwestycja finansowana przez MZDW. Brwinowianin to stały (i wszystkim znany) hejter obecnej władzy w Brwinowie, który doszukuje się wszędzie taniej sensacji.

    • Brwinowianin pisze:

     Guns, nie gadaj głupot. Ja zwyczajnie bardziej dokładnie patrzę na ręce lokalnej władzy 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły