Jest wykonawca dla brwinowskiego pumptracku

Brwinów

Rozstrzygnięto przetarg na budowę torów rowerowych w Brwinowie. Koszt budowy wyniesie blisko 470 tys. zł.

Nie było łatwo, ale się udało. Brwinowski magistrat ogłosił kilka przetargów zanim znalazł wykonawce dla tego zadania – budowy pumptracków. W poprzednich postępowaniach nie zgłosiła się żadna firma… Tym razem budową torów zainteresowane były dwa przedsiębiorstwa.

Droższa oferta, firmy Velo Projekt wynosiła 495 tys. zł. Jednak przegrała z tańszą możliwością, czyli propozycją BT Project – 467 tys. zł.

Pumptrack to specjalny tor dla rowerzystów, którzy mogą doskonalić swoje umiejętności jazdy jednośladem, balansowanie na zakrętach i muldach. W planach jest budowa torów easy pumptrack oraz mini pumptrack. Takie tory służą przede wszystkim rowerzystom, ale równie dobrze korzystać z niego mogą osoby jeżdżące na deskorolce, hulajnodze oraz na rolkach.

Tory powstaną na terenie nieużytków znajdujących się pomiędzy osiedlem przy ul. Sochaczewskiej a budynkami TBS przy ul. marsz. J. Piłsudskiego w Brwinowie.

Brwinów na budowę takiego obiektu pozyskał dotację w wysokości 105 tys. zł.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Jest wykonawca dla brwinowskiego pumptracku”

  1. Rozkładjazdy pisze:

    Nie mogę się doczekać jak pojeżdzę tam moim quadem i motorem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły