Jest przetarg na wóz strażacki dla milanowskiej OSP

Milanówek

Urząd Miejski w Milanówku ogłosił przetarg na zakup i dostawę samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Przypomnijmy. W budżecie obywatelskim przewidzianym do realizacji na ten rok mieszkańcy wybrali między innymi projekt dotyczący zakupu wozu strażackiego dla OSP. Teraz miasto-ogród ogłasza przetarg na zamówienie i dostawę pojazdu. Będzie to fabrycznie nowy samochód, który został wyprodukowany nie wcześniej niż w 2018 roku.

Wyposażenie pojazdu musi zawierać: ABS, ESP, poduszkę kierowcy, elektrycznie regulowane szyby i lusterka (również podgrzewane), klimatyzację, czujniki cofania, komputer pokładowy (wskazujący temperaturę zewnętrzną, średnie zużycie paliwa, zasięg), ekran dotykowy 8 cali do obsługi radia i komputera pokładowego oraz centralny zamek.

Pojazd będzie musiał spełniać normę emisji spalin minimum Euro 5, a moc silnika nie może być mniejsza niż 200 KM. Wóz zostanie wyposażony w napęd 4×4 z możliwością wyłączenia napędu jednej osi. W kabinie musi zostać zamontowany radiotelefon połączony z anteną umiejscowioną na dachu kabiny.

Samochód ma zostać dostarczony do 31 marca tego roku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.