Jest przetarg na przedłużenie ul. Kierlańczyków

Grodzisk Maz.

Mowa o ulicy znajdującej się w Grodzisku Mazowieckim, zostanie ona przedłużona do ul. Okulickiego. Ponadto planowana jest też budowa miejsc postojowych.

W ubiegłym roku informowaliśmy o tym, że miasto przymierza się do przedłużenia ul. Kierlańczyków. Wtedy ogłoszono przetarg na wykonanie projektu. Aktualnie gmina szuka wykonawcy dla tego zadania. Ulica zostanie przedłużona od ul. Bartniaka do ul. Okulickiego. I choć jest to droga lokalna, to znajdują się przy niej ważne instytucje m.in. komenda policji i sąd rejonowy.

Nowy kawałek jezdni ma ułatwić poruszanie się w tej części Grodziska Mazowieckiego. Przedłużenie ul. Kierlańczyków to około 100 m nowej nawierzchni o szerokości 5,5 m. Jezdnia zostanie wykonana z betonu asfaltowego. Nie zabraknie chodników z kostki betonowej, miejsc postojowych, odwodnienia, oświetlenia.

Termin wykonania zamówienia określono na 120 dni.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.