Jest konkurs na prezesa pruszkowskiego TBS

Pruszków

Rada Nadzorcza TBS „Zieleń Miejska” ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa spółki. Kandydaci mogą składać swoje aplikacje do 21 sierpnia.

Kto może obiegać się o fotel prezesa TBS? Musi być to osoba z wykształceniem wyższym, mająca za sobą co najmniej 5 lat pracy, w tym 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych. Nie może być to społeczny współpracownik ani pracownik biura poselskiego, senatorskiego ani biura posła do Parlamentu Europejskiego. O stanowisko nie mogą ubiegać się m.in. członkowie partii politycznych uprawnieni do reprezentowania ugrupowania lub zaciągania zobowiązań. Dotychczasowe zajęcie kandydata nie może rodzić podejrzeń o konflikt interesów.

Z kandydatami przeprowadzone zostaną rozmowy kwalifikacyjne. Komisja konkursowa sprawdzi znajomość zasad funkcjonowania spółek handlowych i komunalnych, umiejętności związane z m.in. z zarządzaniem. Zapyta również o wizję rozwoju TBS. Termin zgłaszania kandydatur mija 21 sierpnia.

Pruszkowski TBS to duże przedsiębiorstwo. Administruje wszystkimi komunalnymi zasobami mieszkaniowymi i użytkowymi w mieście, zarządza 54 wspólnotami mieszkaniowymi, prowadzi duże inwestycje i bieżące remonty. Od wielu lat na czele spółki stoi prezes Zbigniew Piotrzkowski.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Jest konkurs na prezesa pruszkowskiego TBS”

 1. Jak pisze:

  Ciekawe kiedy prokuratura zajmie się obecnym prezesem zarządu tzw królem Pruszkowa. Jest tyle szwindli że aż strach a na koniec największy. Budowa przy Armii Krajowej, koszt wybudowania budynku bez działki to ok 8500 złotych za 1 metr kwadratowy a deweloperzy sprzedają lokale w okolicy po około 4500 zł za metr kwadratowy i musieli kupić działkę. Skąd prezesina ma 2 pensjonaty w Krynicy Morskiej i wielki apartament w Warszawie? Mam nadzieje że się nie wywinie on i jego organizacja zastępcy, kierownicy i cala sitwa

 2. Jan z Grodziska pisze:

  pewnie konkurs wygra były prezydent Jasio lub inny jego kolega i przekrętów ciąg dalszy.

 3. WPR pisze:

  WRESZCIE!!! BRAWO

 4. Anonim pisze:

  Podobno są niewypłacalni i udziałowcy będą zmuszeni dokapitalizować spółkę

 5. Anonim pisze:

  a co bankrutują

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły