Jesienne biletobranie. Konkurs ZTM.

Region

Darmowy bilet ZTM? Kto by nie chciał! A jak chcecie, to ZTM rozpoczął konkurs, w którym do wygrania będzie co najmniej 315 biletów 30-dniowych.

Konkurs jest podzielony na dwa etapy: od 16 do 21 września i od 18 do 31 października. Jak czytamy na stronie ZTM: Do I etapu mogą przystąpić osoby, które na swojej Spersonalizowanej Warszawskiej Karcie Miejskiej lub innym nośniku będą miały zakodowany i aktywowany bilet kupiony nie wcześniej niż 1 września 2021 r. W przypadku II etapu bilet długookresowy musi być kupiony i aktywowany nie wcześniej niż 1 października 2021 r.

Do Konkursu można się zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy na dedykowanej do tego stronie https://jesiennebiletobranie.wtp.waw.pl i podając 11-cyfrowy numer swojej Karty. Należy pamiętać, że każdy Uczestnik może dokonać jednego zgłoszenia w czasie trwania całego Konkursu tj. od 16 września do 31 października 2021 r.
Co dalej? Trzeba być czujnym, bo codziennie o 09:00 będziemy na stronie https://jesiennebiletobranie.wtp.waw.pl informować o godzinie rozpoczęcia rejestracji Kart w danym dniu. Rejestracja Kart będzie się rozpoczynała o różnych porach dnia, ale zawsze będzie się kończyła o godzinie 23:59. Decyduje znana wszystkim zasada „Kto pierwszy, ten lepszy” – Zwycięzcy będą wyłaniani według kolejności prawidłowych zgłoszeń.

Nagrodami w Konkursie są bilety 30-dniowe normalne lub ulgowe. Każdy Zwycięzca dostanie bilet ważny w strefie pierwszej, drugiej lub pierwszej i drugiej w zależności od typu biletu, jaki jest obecnie zakodowany na Karcie. Po odbiór nagrody należy zgłosić się osobiście do jednego z Punktów Obsługi Pasażerów wraz z Kartą wskazaną podczas rejestracji.

Więcej informacji na stronie https://jesiennebiletobranie.wtp.waw.pl w zakładce Regulamin.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Jesienne biletobranie. Konkurs ZTM.”

  1. Anonim pisze:

    E, ale lipa. Wystarczy oddać 18 litrów krwi i jeździ się za darmo. To jest wyzwanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły