Jeden nowy zakażony w powiecie pruszkowskim

Region

Powiatowe Stacje Sanitarmo-Epidemiologiczne opublikowały nowe raporty dotyczące sytuacji epidemiologicznej w naszym regionie.

W powiecie pruszkowskim nadzorem epidemiologicznym objętych jest 755 osób (44 w ciągu ostatniej doby). Na kwarantannie przebywa 223 mieszkańców powiatu. W ciągu ostatniej doby kwarantanną objęto 25 osówb. Laboratoryjnie potwierdzono 28 przypadków zakażenia koronawirusem. Jeden przypadek wykryto w ciągu ostatnich 24 godzin. W szpitalu przebywa obecnie osiem osób.

W powiecie grodziskim pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się 1210 osób, a kwarantanną domową objęto 215 osób. W ciągu ostatniej doby kwarantanną objęto 6 osób, a nadzorem epidemicznym 31 osób. Z uwagi na podejrzenie zakażenia koronawirusem w szpitalu przebywają dwie osoby. Od początku epidemii laboratoryjnie potwierdzono zakażenie u 16 mieszkańców powiatu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 18

18 odpowiedzi na “Jeden nowy zakażony w powiecie pruszkowskim”

 1. Bobik pisze:

  Precz z pisem, precz z Dudą. Chcemy wolnych wyborów!

 2. Dorotka pisze:

  Dlaczego nie ma informacji, GDZIE w powiecie pruszkowskim? powiat jest duży i miejscowości sporo…

 3. Karolina pisze:

  Dane rządowe są mało wiarygodne.

  • renifer lopez pisze:

   Zgadzam się Chińczycy kłamią.

  • Anonim pisze:

   PO ma wiarygodniejsze!!!

  • Zed pisze:

   Czyli nie ma żadnej epidemii a ludzie umierają na grypę jak co roku, tak jak głosi sekta grypowa? Ludzie wierzą w różne spiski ale ten jest niebezpieczny.

   • Grabarz pisze:

    Dekoniunktury również nie ma: bezrobocie najniższe w Europie, rekordowy wzrost gospodarczy, rosnące wpływy do budżetu i zlikwidowana bieda. Gospodarka wstała z kolan!

    • paca pisze:

     Nie ma niczego. Słowa Proroka spełniły się.

    • Zed pisze:

     Miło powspominać co nie. Nasi wszyscy sąsiedzi na zachód od nas co wtedy mieli 0 a niektórzy recesję pewnie będą mieć lepiej.

     • Grabarz pisze:

      Wtedy tzn kiedy manipulatorze? Z tego, co pamiętam z lekcji geografii ze szkoły podstawowej Polska ma tylko jednego sąsiada po zachodniej stronie. Może powołaj się na jakiś artykuł w niemieckojęzycznej prasie skoro już podpisałeś się doskonałą znajomością języków obcych.

     • xxx pisze:

      co ty Grabarz przemęczony jesteś to odpocznij bo czarnieje ci w oczach. Na zachód, go West i do Atlantyku dojdziesz

     • Zed pisze:

      O roku 2019:
      Stagnacja w strefie euro. „Uklepujemy dno tuż nad barierą recesji”.
      … najgorszy wynik od ponad pięciu lat. Powodów do obaw nie brakuje w Niemczech, we Francji i Włoszech.
      http://businessinsider.com.pl

     • Grabarz pisze:

      Jeszcze dalej, na zachód od Atlantyku znajduje się niedościgniony wzór naszej partii: Korea Północna.
      Zed od kiedy czytujesz kłamstwa Ringier Axel Springer? Od kiedy porównujesz nas do zgniłego Zachodu? Pięknie zbiegły się w czasie wasze narodowo socjalistyczne wypociny, aż mi się przypomniała scena z Pana Tadeusza: „Tak, tak, mój Protazeńku” – rzekł klucznik Gerwazy.
      „Tak, tak, mój Gerwazeńku” – rzekł woźny Protazy.
      „Tak to, tak!” – powtórzyli zgodnie kilka razy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły