Jaśminowa i Pl. Słoneczny z nową nawierzchnią

Piastów

Już niedługo ul. Jaśminowa oraz Pl. Słoneczny zyskają nowe nawierzchnie. Piastowski Urząd 2 czerwca ogłosił przetarg na roboty budowlane.

Ul. Jaśminowa i plac Słoneczny znajdują się w południowej części miasta, w pobliżu dawnego Tesco. Ulice zostaną wyremontowane w ramach zadania „Przebudowa ul. Jaśminowej”.

Zniszczona nawierzchnia ulic, a także zjazdów i chodników zostanie wymieniona na kostkę betonową. Ich szerokość pozostanie bez zmian, a zjazdy i chodnik będą się różnić kolorystycznie. Woda z dróg będzie odprowadzana do istniejącej kanalizacji deszczowej. Do zmiany nawierzchni jest w sumie 238 mb ulic – 172 m ul. Jaśminowej i 66 m Pl. Słonecznego.

Na tę inwestycję urząd ma zamiar przeznaczyć 670 tys. zł. Wykonawcy będą mogli składać swoje oferty do 20 czerwca. Na wykonanie zlecenia, wykonawca będzie miał 90 dni od daty podpisania umowy. Dodatkowo powinien on udzielić gwarancji na wykonane roboty i zastosowane materiały na okres między 30 a 60 miesięcy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Jaśminowa i Pl. Słoneczny z nową nawierzchnią”

  1. vvv pisze:

    hmm,.. ciąg dalszy dbania o okolice zamieszkiwania burmistrza,.. a ulice w innych częściach miasta nawet nie utwardzone,.. Gdzie ścieżka rowerowa łącząca warszawską dzielnicę Ursus z Piastowem na ul.Warszawskiej,..?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły