Jarmark Świąteczny w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Święta tuż tuż. Niebawem ruszy Jarmark Świąteczny.

Choć trudno w to uwierzyć, na zewnątrz panują jeszcze dodatnie temperatury. Na pierwsze płatki śniegu spadające z nieba trzeba będzie z pewnością długo poczekać. Do świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze ponad miesiąc. Większość osób, w szczególności dzieci nie może doczekać się tego wyjątkowego czasu. W sercach wielu ludzi rządzi magia świąt. Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim zorganizowało wyjątkowy a przede wszystkim świąteczny jarmark dla mieszkańców Grodziska i okolic. Ze względu na panującą w regionie epidemię koronawirusa (SARS CoV-2) jarmark będzie organizowany w formie internetowej.

Od piątku 20 listopada 2020 roku, organizowany będzie Jarmark Świąteczny. Rękodzielnicy artystyczni zaprezentują na targach swe produkty. Nie zabraknie producentów wyrobów tradycyjnych. Klienci będą mieli okazję kupienia wyjątkowych a przede wszystkim oryginalnych prezentów dla swoich bliskich.

Sprzedawcy będą mogli wystawić swoje produkty przez internet tutaj

Jarmark Świąteczny będzie trwał do niedzieli 20 grudnia 2020 roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.