Jan S. namawiał do zabójstwa Ziobry

Milanówek

Zatrzymano w Milanówku Jana S., który jest podejrzany m.in. o podżeganie do zabójstwa kilku osób, w tym Zbigniewa Ziobry.

Jak podaje Polsat News Jan S. został zatrzymany w związku z dwiema sprawami dotyczącymi: sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób oraz podżegania do zabójstwa. Za mężczyzną wystawione były dwa listy gończe, wydano też dwa Europejskie Nakazy Aresztowania (ENA) i czerwoną notę Interpolu.

28-letni Jan S. zwany jest „królem dopalaczy”. Zlecił zabójstwo ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro, bo uznał go za zagrożenie dla swoich nielegalnych interesów. Miał oferować 100 tys. zł.

Jak podaje Super Express Jan S. chciał zabić Ziobrę poprzez podłożenie bomby pod auto.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Jan S. namawiał do zabójstwa Ziobry”

 1. mjr Zbyszek pisze:

  Era bredzisz !!! To Przestepca !

 2. Gość pisze:

  Za kraty gnoja na długo!!!

 3. to pisze:

  pierwszy więzień polityczny rządu pisu…..komuna wraca

 4. era pisze:

  będzie pierwszym więźniem politycznym…..komuna wraca

 5. Rok wyborczy pisze:

  Jakie to wszystko jest naciągane. Służby specjalnej troski nie potrafią nawet wymyśleć wiarygodnej bajeczki.

 6. paca pisze:

  Gdyby polegać na zdjęciu można by stwierdzić że nie przejął się tym zbynio. Nawet nie powieszono jego podobizny na sznurku. Fakt, że wszyscy poznali te „plany” może sugerować rodzaj megalomanii na którą chyba obaj panowie cierpią, choć na inne odmiany.

  • Grabarz pisze:

   Proszę, nie eskaluj. Za moment będziesz miał wysyp równie błyskotliwych komentarzy Brwinowianina i innych narodowo socjalistycznych trolli. Tylko merytoryczne albo prześmiewczo ironiczne komentarze wnoszą coś do debaty.

   • paca pisze:

    Merytorycznie nie da się wiele stwierdzić, być może dlatego, że szczególowa wiedza mogła by sprawie zaszkodzić. W sensie takim że odbrązowiłaby ten pomnik który pan minister, zdaje się, sam sobie zaczął wznosić.
    Krowa która dużo ryczy….(to o Janie S.). Dekady minęły a nie wiadomo do konca kto zabił Kiełbasę, Pershinga czy gen. Papałę. Prawdziwi mordercy nie trąbią o swoich zamiarach ani nie ogłaszają przetargu na wykonanie brudnej roboty.

  • Ctre pisze:

   Jaka Pusta jest twoja glaca paca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły