Jaka pogoda w długi weekend?

Region

Nadchodzący długi sierpniowy weekend przyniesie dobrą pogodę, choć spodziewać możemy się przelotnych opadów deszczu i pochmurnego nieba.

Weekend rozpocznie się bardzo przyjemnie. W czwartek, 15 sierpnia, prognozowana temperatura to 23 stopnie. Do tego piękne słońce do godzin popołudniowych. Chmury pojawią się na niebie dopiero w drugiej części dnia, ale nie powinna spaść z nich ani kropla. Wygląda więc na to, że w czwartek śmiało planować możemy wypoczynek na świeżym powietrzu.

Piątek będzie nieco cieplejszy. Termometry pokażą 24 stopnie. Za to samego słońca będzie mniej, a w godzinach popołudniowych przewidywane są przelotne opady deszczu. Również 24 stopnie, ale już bez deszczu prognozowane są na sobotę. Niestety wszystko wskazuje na to, że będzie pochmurno.

Trochę więcej słońca pojawi się w niedzielę. Będzie to też najcieplejszy weekendowy dzień. Temperatura wyniesie 26 stopni. Bezdeszczowo.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Jaka pogoda w długi weekend?”

  1. Wilku starszy pisze:

    Artykuł z pupy i nie wiadomo po co. Będzie pogoda to się ludzie nawala nad wodą. Będzie deszcz to pójdą do knajpy. Ot, cała filozofia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły