IX Memoriał Adasia Janczewskiego

Brwinów / Inf. Prasowa

Uczniowski Klub Sportowy Kobra Brwinów kontynuuje swoją tradycję i organizuje we wtorek 22 grudnia Memoriał Adasia Janczewskiego. Zawody wrotkarskie będą mieć w tym roku skromniejszą formułę.

– W związku z obowiązującymi przepisami nie możemy przeprowadzić tej uroczystości w dotychczasowy sposób – zaznacza Arkadiusz Janiszek, trener i prezes UKS Kobra Brwinów. Zawody odbędą się bez kibiców i zaproszonych gości, a trybuny będą puste. Na parkiecie spotkają się tylko trenerzy i uczestnicy wrotkarskich zajęć sportowych odbywających się w hali miejskiej w Brwinowie. Zostanie przeprowadzony konkurs „przejazdu pod tyczką” w trzech kategoriach wzrostowych. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy dyplom za udział w Memoriale Adasia Janczewskiego, a zdobywcy pierwszych miejsc odbiorą z rąk rodziców Adasia statuetki. W ten sposób UKS Kobra Brwinów będzie kontynuować tradycję upamiętniania swojego nastoletniego zawodnika i ucznia Szkoły Podstawowej nr 1, który zginął wskutek wypadku komunikacyjnego. Trener Arkadiusz Janiszek dba o to, by zawody były okazją do głębszej refleksji – nad życiem, przyjaźnią i pamięcią.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.